Kelly Rowland i Gary Barlow w jury programu X-Factor


2011.07.08

opublikował:

Kelly Rowland i Gary Barlow w jury programu X-Factor

W jury nowej edycji brytyjskiej wersji X-Factor, która rozpocznie się pod koniec lata, zasiądą: Kelly Rowland – założycielka Destiny’s Child i laureatka Grammy oraz Gary Barlow – kompozytor i autor słów, członek legendarnej grupy Take That.

W Wielkiej Brytanii X-Factor to najpopularniejszy show telewizyjny, który w zeszłym roku obejrzało blisko 20 milionów widzów,  stąd nowi jurorzy nie kryją zadowolenia związanego z udziałem w programie: „Jestem szczęśliwa z udziału w X-Factor – powiedziała Kelly Rowland – dzięki temu spędzę czas w jednym z moich ulubionych miejsc na świecie. Muzyka z Wysp jest niesamowita dzięki takim artystom jak Jessie J czy James Blake i jestem przekonana, że ten sezon X Factor pozwoli mi odkryć kilka perełek”. Natomiast Gary Barlow przyznał: „Jestem podekscytowany pracą jurora w X-Factor. Od zawsze byłem fanem programu, uwielbiam też w nim występować. Za cel stawiam sobie odkrycie wielkiej gwiazdy. Jeśli mi się to nie uda, to znaczy, że się nie sprawdziłem”.

Oprócz Rowland i Barlow’a w jury zasiądą Tulisa Contostavlos – wokalistka N-Dubz oraz Louis Walsh – twórca sukcesów Boyzone i Westlife. Pierwsze przesłuchania do nowej edycji rozpoczęły się 1 czerwca, emisja programu rozpocznie się pod koniec lata w brytyjskich stacjach ITV i ITV2 oraz w Internecie na www.itv.com.

Polecane

Share This