Kendall Jenner w nowym klipie Fergie

Fergie promuje "Double Dutchess".


2017.09.22

opublikował:

Kendall Jenner w nowym klipie Fergie

foto: kadr z wideo

Kendall Jenner, modelka i celebrytka znana z reality show „Keeping Up with the Kardashians” wystąpiła w nowym klipie Fergie promującym album „The Dutchess”. Nie tylko ciekawy montaż klipu i udział Kardashianki przykuwają uwagę – „Enchanté” powstało przy współpracy z tajemniczym Axl Jackiem, który okazał się… 4-letnim synem Fergie.

Album „Double Dutchess” można już znaleźć na półkach sklepowych. Krążek, na którym oprócz syna Fergie usłyszymy Nicki Minaj, Ricka Rossa i YG jest następcą wydanego jedenaście lat temu multi-platynowego „The Dutchess”.

W końcu się doczekałam – mówi Fergie. – Poświęciłam tyle czasu – i nieprzespanych nocy, już po położeniu mojego synka do łóżka – na doprowadzenie “Double Dutchess” do perfekcji. Czuję, że gotowy album prawdziwie odzwierciedla kim jestem na każdym poziomie. Chciałam stworzyć wizualny album, ponieważ jest w nim zawarta wyjątkowa historia, bardzo bliska mojemu sercu. Poza tym, zakładając własną wytwórnię, chciałam zacząć z rozmachem. Całość jest w 100 procentach moją wizją. Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ją tak bardzo jak ja. Niedługo ruszam w trasę koncertową, więc do zobaczenia!

 

Polecane