Kendrick Lamar o rankingu MTV: Kanye powinien być wyżej


2013.03.08

opublikował:

Kendrick Lamar o rankingu MTV: Kanye powinien być wyżej

MTV.com jest obecnie w trakcie publikowania swojej corocznej listy najgorętszych raperów. Obecnie znamy miejsca 10-4 (na 4. jest Nas). Największe kontrowersje wywołała jednak lokata Kanyego Westa, który uplasował się zaledwie na 7. pozycji.

– Na pewno nie kierowali się całym moim dorobkiem – dodał raper. – Prawdopodobnie mogło tu chodzić o jakiś ogólny styl bycia raperem. Jedno jest pewne – w jakiejkolwiek odsłonie bym się nie pojawił, i tak im się nie spodobam.


Również Kendrick Lamar, który zdaniem wielu uplasuje się w tym roku na szczycie zestawienia, twierdzi, że West powinien się znaleźć wyżej: – To w końcu Kanye. Od lat robi swoje.Autor ubiegłorocznego debiutu „good kid, m.A.A.d city” uważa, że tego typu zestawienia są potrzebne hip-hopowi, bo wzmagają rywalizację.

– Ludzie często zapominają, że poza wszystkimi wspólnymi nagraniami i tego typu rzeczami istnieje też rywalizacja. Każdy z nas chce wypaść jak najlepiej. Inaczej możesz wylecieć z obiegu – powiedział Lamar w rozmowie z Rap-Up TV.

Polecane

Share This