Kendrick Lamar w Poznaniu? Na pewno?


2015.11.01

opublikował:

Kendrick Lamar w Poznaniu? Na pewno?

Na Facebooku można znaleźć wydarzenie informujące o zaplanowanym na 18 grudnia poznańskim koncercie Kendricka Lamara. Raper miałby wystąpić w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kłopot w tym, że na 20 grudnia ma zaplanowany koncert w Houston. Obserwując rozpiski tras koncertowych artystów raczej nie zauważamy, by występy w Stanach planowali dwa dni po wyjeździe z Europy. Podejrzane jest również to, że informacja o koncercie w Poznaniu podana przez rodzimego organizatora ma charakter oficjalny, ale… na stronie Lamara brak jakichkolwiek informacji na ten temat. Nie ma także żadnych innych dat występów w Europie.

Kolejną ciekawostką jest możliwość zakupu biletów w cenach 149 pln za bilet normalny oraz 349 za bilet VIP. Organizator informuje, że w najbliższym czasie sam prowadzi przedsprzedaż biletów. Podaje numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić pieniądze, ale nie daje np. możliwości kupienia ich za pobraniem. Ponadto w przypadku dystrybucji wejściówek na koncert gwiazdy takiego formatu jak Kendrick Lamar, dziwnym wydaje się brak współpracy z powszechnie znanymi bileteriami. Po wyprzedaniu wszystkich biletów w przedsprzedaży ruszy sprzedaż kanałami zajmującymi się dystrybucją masową. W konsekwencji cena biletu będzie nieznacznie większa – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Organizatorem występu jest agencja Global Art, która informuje na swojej stronie, że zajmuje się organizacją imprez od pięciu lat. Znajdziemy również adres mailowy, NIP oraz REGON. Niestety, nie znajdziemy numeru telefonu. Marka Global Art należy do Michała Pyżanowskiego, właściciela firmy „Sidic” Structures Design Consulting”. Zwróciliśmy się do organizatora z prośbą o kontakt, ale na razie nie otrzymaliśmy wiadomości zwrotnej.

Polecane

Share This