Kid Cudi i 50 Cent będą wspólnie pracować nad nowym show


2021.01.31

opublikował:

Kid Cudi i 50 Cent będą wspólnie pracować nad nowym show

Kid Cudi ujawnił właśnie, że razem z 50 Centem będą pracować nad nowym show. Raper przyznał na swoich social mediach, że w zeszłym tygodniu zadzwonił do niego Fifty i przedstawił plan na wspólne show. Co przygotowują raperzy? Tego na razie żaden z nich jeszcze nie ujawnił. Kid Cudi jest za to bardzo mocno podekscytowany współpracą z 50 Centem, którego uważa za jednego z najlepszych emce.

Dzwonił do mnie 50 Cent i wspólnie przygotujemy nowe show. To będzie coświelkiego! Wkrótce więcej informacji – relacjonował raper na Twitterze – 50 jest jest jednym z moich ulubionych raperów, a zarazem świetnym gościem z wielkim sercem – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kukon: „Chciałbym kiedyś kleić rymy jak 50 Cent”

50 Cent miał ostatnio powody do świętowania. Jego teledysk do kawałka „In Da Club” stał się drugim po „Without Me” klipem rapowym sprzed ery YouTube, który odnotował miliard wyświetleń w serwisie. Obok 50 Centa w klipie zobaczymy także Eminema i Dr. Dre.

„In Da Club” jest debiutanckim singilem 50 Centa z jego albumu „Get Rich or Die Tryin’” z 2003 roku. Zarówno piosenka, jak i album dotarły do pierwszego miejsca na liście Billboard Hot 100 i Billboard 200. Teledysk wyreżyserowany przez Philipa Atwella zdobył statuetki w kategoriach Najlepszy rapowy teledysk i Najlepszy nowy artysta w teledysku podczas MTV Video Music Awards 2003. Zyskał też nominację do teledysku roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This