Kiedy wyganiają Kizo z imprezy, raper odpowiada: „Jeszcze pięć minut”


2021.03.20

opublikował:

Kiedy wyganiają Kizo z imprezy, raper odpowiada: „Jeszcze pięć minut”

fot. kadr z wideo

W ostatnim odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki gościł w TVN Kizo. Jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy były tatuaże artysty. Kizo pokazał napis „good life” na palcach dłoni, przyznał, że wytatuował sobie aperol i zdradził, że na nodze ma napis „jeszcze pięć minut”. Z czym wiąże się ta ozdoba?

Mam na kolanie takie imprezowe hasełko „jeszcze pięć minut”. Jak mówią: „Kizo, idź do domu”, to mówię: „jeszcze pięć minut” – śmieje się raper.

Cały odcinek, w którym obok reprezentanta chillwagonu pojawił się także Kuba Wesołowski, znajdziecie na Player.pl, poniżej prezentujemy fragment poświęcony tatuażom.

Sprawdź także: Jongmen odpowiada Sobocie i publikuje własne dokumenty

Po porażce z Arabem na gali Fame MMA 9 Kizo nie zamierza rezygnować z trenowania sportów walki, ale nieprędko wróci do klatki. Artysta liczy na to, że w 2022 uda mu się stanąć do pojedynku z Popkiem, z którym miał walczyć teraz, ale ze względu na kontuzję rywala federacja w ostatniej chwili znalazła zastępstwo.

Walka z Arabem pozwoliła raperom na poznanie się i nawiązanie koleżeńskiej relacji, co z kolei zaowocowało zaproszeniem autora „The Rolling Joints” na szykowaną na ten rok płytę Kizownika.

Aktualnie wracam do rapu. Roz***alam playlisty w tym roku. I jest rock’n’roll na pełnej, będę wszędzie, bo jestem królem bangerów, a w 2021 królem balu – zapowiedział niedawno Kizo.

Polecane

Share This