Kieru – „Wszystko skończy się” (video)

Nowy artysta w StoproRap


2012.11.08

opublikował:

Kieru – „Wszystko skończy się” (video)

Z przyjemnością przedstawiamy nowego artystę w szeregach wytwórni StoproRap. Jest nim KIERU, którego mogliście usłyszeć w naszych projektach. Przed Wami klip promujący jego solowy album „Komercja czy Underground”, który ukaże się wiosną 2013. KIERU sam do niej skomponował muzykę, napisał teksty, zaśpiewał i zagrał na większości instrumentów. – czytamy w mailu od Stopro.

Muzyka KIERA, to muzyka łącząca wszystkie gatunki muzyki miejskiej w jedną niekonwencjonalną całość. Dla słuchaczy StoproRap twórczość Maćka może być sporym zaskoczeniem. Mamy nadzieję, że docenicie go jak my, ponieważ obok takiego talentu nie mogliśmy przejść obojętnie.

KRÓTKIE BIO:

KIERU- właściwie Maciej Kiersznicki urodzony w Szczecinie 21 Grudnia 1983 roku. Wokalista,multiinstrumentalista, kompozytor, producent i założyciel Rapido Studio.

Na swoim koncie ma nagrane płyty z “Road Trips Over” (jako pierwsi z nielicznych,grali pop-punk, co było dotąd nieznane w realiach polskiej muzyki), “Anti Dread”, “Włochaty”, “The Analogs”. Grał trasy koncertowe na terenie większości krajów europejskich. Mogliście go zobaczyć w 4FunTv, Viva Polska oraz usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych.

Więcej info na: https://www.facebook.com/KieruProductionsKieru – „Wszystko skończy się” (Prod.Kieru)

Utwór z nadchodzącej płyty Kiera „Komercja czy underground” nakładem szczecińskiej wytwórni StoproRap.

Produkcja – Kieru

Mix – Kieru

Mastering – Radek Wesołowski

Trąbka – Porek Simon

Skrzypce – Ada Grochowska

Bałałajka i reszta instrumentariów – Kieru

Nagrania zostały zrealizowane w Rapido Studio 2012

Tagi


Polecane