Killa Kela w Warszawie i Poznaniu


2012.01.20

opublikował:

Killa Kela w Warszawie i Poznaniu

Najlepiej rozpoznawalny beatboxer w historii wystąpi w warszawskim Urban Garden i poznańskim klubie SQ w dniach 26 i 27 stycznia.

***

KILLA KELA: posiada status jednego z trzech najlepszych beatboxerów na świecie. Wydał trzy albumy, a w tym czasie koncertował u boku Prince’a, Pharrell’a, De La Soul, Snoop’a czy Super Furry Animals, zwiedził Taiwan, Chiny, Niemcy, Australię, pograł w USA, a największy koncert zagrał przed 83 tysięczną publicznością. Odkryty przez DJ’a Vadim’a brytyjczyk w liveactach łączy elementy stylistyki hiphopowej, drum&bassu i electro demonstrując kunszt multiwokalizmu i bogatej biblioteki dźwięków w głowie. Każdym kolejnym wydawnictwem przesuwał granicę do jakiej świat poznawał beatbox. Jego misją jest ciągłe kreowanie nowego, własnego stylu.

Od września 2011 roku razem z DJ’ką i wokalistką Ami Carmine (znaną z Basement Jaxx) koncertuje z projektem Them & Us. Dynamika, którą tworzą potężne dźwięki różnorodnych setów Ami połączone z jej głosem i beatboxem poznało dotąd niewielu fanów.

Stolica zatrzęsie się od beatboxowego splendoru. Na scenie obok Keli wystąpią reprezentanci czołówki polskiego beatboxu: Tik Tak, Zorak, Bartox, SoundBusters i ZooPlan. Za gramofonami staną DJ Steez i Poly3x (Kwazar i S.W.I.M.), wrażeń wizualnych dopełni VJ Ionx.

WARSZAWA

kiedy: 26.01.2012 / czwartek

gdzie: @Urban Garden / ul. Przeskok 2, Warszawa

start: 20:00

wjazd: 15 / 20 plnNa specjalnym Beatbox Jammin Session wystąpią reprezentanci polskiej sceny: TikTak, Zorak, Bartox i SoundBusters.

POZNAŃ

kiedy: 27.01.2012 / piątek

gdzie: @ SQ Klub, ul. Półwiejska 42, Poznań

start: 22:00

bilety: 20/25 zł

Polecane

Share This