Kim Kardashian miała romans z Meek Millem?


2020.07.22

opublikował:

Kim Kardashian miała romans z Meek Millem?

fot. mat. pras.

Kanye West szokuje coraz bardziej. Najpierw raper wywołał ogromne kontrowersje „mądrościami” jakie wygłosił podczas swojego wiecu wyborczego w Charlestown, a później zaatakował serią wpisów na Twitterze. Ye napisał m.in. że Kim próbowała wezwać lekarza, porównywał się do Nelsona Mandeli czy wspominał o seks taśmie swojej żony. Przy okazji dostało się także matce Kim, Kriss Jenner oraz potwierdził datę premiery swojego najnowszego albumu. Wpisy zniknęły, ale pokazało to spore problemy psychiczne rapera, u którego zdiagnozowano chorobę dwubiegunową.

Późno w nocy choroba znów dała o sobie znać, a Kanye po raz kolejny uderzył serią mocnych wpisów na sowim profilu. Ostro zaatakował Kriss Jenner, nazywając ją Kriss Jong-Un, ponownie wspomniał o próbie skontaktowania go z lekarzem oraz przyznał, żę Lil Baby jest jego ulubionym raperem, ale nie chce z nim nagrać numeru. Mało tego, zasugerował, że Kim go zdradza! Napisał, że stara się o rozwód od kiedy Kim spotkała się z Meek Millem w hotelowym pokoju, aby „przedyskutować reformy więziennictwa”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wojciech Mann w dosadny sposób komentuje sytuację w Polskim Radiu

Rodzina oraz fani są mocno zaniepokojeni stanem psychicznym Kanye. Raper miewał ataki choroby, ale nigdy w takim stopniu. Kim Kardashian przez długi czas milczała, ale w środę 22 lipca w końcu zabrała głos co do stanu swojego męża. W długim poście napisała, że choroba Kanye ma wpływ na całą jej rodzinę oraz otoczenie. Uważa, że atak choroby jest wynikiem nagromadzonego stresu czy ciągłą presją otoczenia. Napisała także, że choroby psychiczne nie czynią nas gorszymi czy innymi oraz poprosiła wszystkich o wyrozumiałość w tym trudnym dla nich okresie.

Polecane

Share This