Kim Kardashian: “Zagrałam w teledysku Tupaca”


2019.09.24

opublikował:

Kim Kardashian: “Zagrałam w teledysku Tupaca”

Gdy wydaje ci się, że o żonie Kanye Westa wiesz już praktycznie wszystko, nagle okazuje się, że ta zagrała w klipie jednego z  legendarnych raperów na świecie. Tak przynajmniej twierdzi. Ale od początku.

Słynna celebrytka była gościem Podcastu Foodgood OMFG! Podczas rozmowy z prowadzącym podcast Jonathanem Chebanem, Kim przyznała, że w wieku 14 lat wystąpiła w teledysku legendarnego Tupaca.

“Był rok 1994. Ja miałam 14 lat. Zdecydowanie jednak wyglądałam na 18 lat. I tak powiedziałyśmy wszystkim z produkcji. To zabawne bo nie miałam jeszcze nawet prawa jazdy. W klipie poza mną wystąpiła jeszcze Kourtney i kilku naszych przyjaciół. To nie był klip, w którym siedziałyśmy w bikini przy basenie. Po prostu chodziłyśmy po wybiegu jak modelki. No i nie powiedziałyśmy o tym naszym rodzicom”.

Kim nie zdradziła, o który teledysk Shakura chodzi. Przyznała jednak, że nie miała okazji poznać słynnego rapera, bo akurat nie było go na planie. Powiedziała też, że nigdy nie widziała materiału, który powstał.

Fani szybko doszli do wniosku, że Kardashian zagrała w teledysku do piosenki “All About U”, ale celebrytka szybko zaprzeczyła tym plotkom. W rozmowie z Chebanem stwierdziła, że klip z jej udziałem nie jest dostępny w sieci:-)

Polecane

Share This