King Diamond wraca do Polski


2018.10.28

opublikował:

King Diamond wraca do Polski

foto: mat. pras.

Jak wracać, to w wielkim stylu. Organizatorzy Mystic Festivalu dopiero ucieszyli fanów informacją o koncercie Slipknot, a już odpalają kolejną petardę. Line-up wracającego po dłuższej przerwie festiwalu zasilił właśnie King Diamond. Legendarny Duńczyk nie występuje zbyt często, dlatego z jego koncertu cieszymy się podwójnie.

Do grona artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji, dołączyli także Amon Amarth oraz Testament, czyli grupy, które koncertują u nas regularnie i nigdy nie zawodzą.

Mystic Festival 2019 odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w TAURON Arena Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni na dwóch scenach pojawi się 20 artystów.

Bilety na Mystic Festival pojawią się w sprzedaży jutro o 10.00.

Do sprzedaży trafi ograniczona pula karnetów “Early Bird” w specjalnej cenie. Organizatorzy podkreślają, że płyta nie będzie podzielona na Golden Circle i zwykłą strefę.

Płyta – 469 zł

Sektory A – 519 zł

Sektory C – 419 zł

Cena kolejnej puli biletów wzrośnie o 20 zł.

5 listopada do sprzedaży trafią specjalne bilety VIP w cenie 999 zł.

Karnety upoważniają do wejścia na oba festiwalowe dni. Jednodniowe bilety wejdą do sprzedaży w późniejszym terminie, po kolejnych ogłoszeniach artystów, którzy zagrają na Mystic Festival 2019.

Polecane

Share This