Kinga Rusin komentuje numer, w którym Peja ją dissuje

Prezenterka i raper spotkali się w programie "Agent - Gwiazdy".


2018.02.09

opublikował:

Kinga Rusin komentuje numer, w którym Peja ją dissuje

foto: kadr z wideo

Już 21 lutego o 21:30 na antenie TVN-u ruszy nowa edycja programu „Agent – Gwiazdy”. Gospodynią show będzie Kinga Rusin, jednym z uczestników Peja. Kiedy na przełomie 2010 i 2011 Peja i DJ Decks nagrywali „Reedukację” Slums Attack Rychu prawdopodobnie nie podejrzewał jeszcze, że w przyszłości będzie mu dane poznać prezenterkę TVN-u. W kawałku „Nietakt” artysta wyraził się o niej nieprzychylnie nawijając: „Ty czego chcesz ode mnie, czym chcesz mnie skusić? Przecież nie masz seksapilu jak go nie ma Kinga Rusin”.

Zapytany o ten tekst w niedawnym wywiadzie dla „Jastrząb Postu” Peja odpowiedział: – Raperzy czasem lubią pojechać po bandzie i zamiast użyć stwierdzenia „nie jesteś w moim typie”, używają innego, bardziej ostrego lub może krzywdzącego, niesprawiedliwego. Są to rzeczy nie wszystkie do końca przemyślane w danym momencie, ale oczywiście wpisują się w moją kartotekę i trzeba mieć też jaja, żeby na tym lotnisku jednak się stawić w obliczu Kingi Rusin po takim zdarzeniu.

Kinga Rusin przyznała, że nie słyszała wcześniej tego utworu i dowiedziała się o jego istnieniu dopiero po ogłoszeniu udziału Rycha w programie. – Media faktycznie wyłuskały taki fragment, w którym Peja wyraźnie daje do zrozumienia, że niezbyt mu się podobam i nie jestem w jego typie. Ale tak jak się śmiejemy, bo myślę, że i ja i Rysiek mamy do tego dystans, tak to w życiu jest, że nie każdy się każdemu podoba. Ja też mam trochę inny gust – skomentowała dziennikarka.

Polecane