Kinny Zimmer podpisuje kontrakt z SBM Labelem i publikuje „Benz-Dealera” Quebo i Forxsta


2022.01.07

opublikował:

Kinny Zimmer podpisuje kontrakt z SBM Labelem i publikuje „Benz-Dealera” Quebo i Forxsta

fot. mat. pras.

Kiedy Quebonafide opublikował wreszcie „Benz-Dealera”, część fanów kręciła nosami, oceniając finalną wersję jako znacznie słabszą od krążących po sieci snippetów. Światełko w tunelu pojawiło się, kiedy Forxst wystawił oryginał na sprzedaż jako NFT. Dziś wiemy już, że dostęp do utworu wykupił Kinny Zimmer, który teraz opublikował „Benz-Dealera” na kanale SBM Labelu, czym oficjalnie przywitał się z labelem, z którym współpracował wcześniej, uczestnicząc w SBM Starterze.

22-letni artysta wydał w ramach akcji SBM Starter dwa utwory, “Jazda” i “Rozmazana kreska”. Ten drugi szybko zyskał popularność na TikToku, stając się viralem, generując odsłuchy i wyświetlenia liczone w milionach.

„Benz-Dealer” jest pierwszym oficjalnym singlem Kinny’ego w SBM. Tytuł i bit są znane fanom polskiego rapu od blisko pięciu lat i zdążyły w tym okresie obrosnąć legendą. Teraz „Benz-Dealer” staje się początkiem nowego etapu w karierze warszawskiego rapera, który debiutancki album planuje jeszcze na pierwszą połowę tego roku.

Polecane

Share This