Kiss po raz pierwszy w Polsce


2018.10.29

opublikował:

Kiss po raz pierwszy w Polsce

foto: Jen Rosenstein

Kiedy w 1996 roku do Kiss wracali Ace Frehley i Peter Criss, w rozpisce ich trasy znalazła się Polska. Niestety, ze względu na nikłe zainteresowanie koncert nie doszedł wówczas do skutku. Fani do dziś zwalają winę na brak promocji koncertu ze strony organizatora i twierdzą, że Kiss ma w Polsce na tyle dużo fanów, że spokojnie może u nas grać choćby zaraz.

I teraz uwaga – grupa ogłosiła właśnie rozpiskę End Of The Road Tour, w której znalazła się także Polska. Grupa wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie 18 czerwca. Nadchodząca tournee ma być pożegnalnym, ale fani doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Kiss są w pożegnalnej trasie od wspomnianego 1996 roku. Mimo wszystko wiele wskazuje na to, że pierwszy koncert Kiss w Polsce będzie jednocześnie ostatnim.

Po tym jak Frehley i Criss wrócili do Kiss, obaj zdążyli ponownie pożegnać się z grupą, stąd w Polsce obok Gene’a Simmonsa i Paula Stanleya zobaczymy Tommy’ego Thayera i Erica Singera.

Organizatorem polskiego koncertu będzie agencja Live Nation. Przedsprzedaż biletów rusza jutro o 10.00, otwarta sprzedaż 9 listopada o 10.00.

Tagi


Polecane

Share This