Kiss pożegna się z polską publicznością


2021.05.19

opublikował:

Kiss pożegna się z polską publicznością

fot. mat. pras.

Kiss – gwiazda rockowych scen, znana z niezwykle żywiołowych i zaskakujących koncertów – wystąpi 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie Łódź. Trasa End Of The Road zapowiadana jest jako ostatnia w karierze muzyków, zatem szansa zobaczenia ich w Polsce może się już nie powtórzyć, choć w przypadku Kiss nigdy nie można być tego pewnym, ponieważ grupa w pierwsze pożegnalne tournee wyruszyła już w 1996 roku i jak widać nie pożegnała się do dziś.

Koncert został przełożony z 12 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Wejściówki znajdziecie na biletserwis.pl

Po epickiej i dobrze udokumentowanej, blisko 50-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, Kiss rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. Zespół wyprzedał bilety na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu. Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia związane z pandemią koronawirusa, Kiss nie byli w stanie dotrzymać pierwotnych dat koncertów zaplanowanych najpierw na 2020, a następnie na 2021 rok. Finalnie trasę przełożono na 2022 rok.

Paul Stanley: – Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni – wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

Gene Simmons: – Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie.

Sprawdź także: Natalia Nykiel łączy siły ze zwycięzcą The Voice Kids

Dla największych miłośników zespołu w sprzedaży pozostają specjalne pakiety VIP. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

Zespół Kiss jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło Kiss do najważniejszych wykonawców w historii.

Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co podbiliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Będzie to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali. Kiss Army – pożegnamy się z wami na naszej ostatniej trasie z naszym największym jak dotąd koncertem – zapowiadają członkowie zespołu Kiss mówiąc trasie „End Of the Road”.

Polecane

Share This