Kizo chwali się liczbami


2019.04.15

opublikował:

Kizo chwali się liczbami

Foto: Wojtek Koziara

W przyszły piątek ukaże się nowa płyta Kizo zatytułowana „Pegaz”. Raper wyprzedał już cały preorderowy nakład, zarówno jeśli chodzi o edycję podstawową, jak i specjalną z koszulką, nalepką na samochód, wlepkami, zapachem samochodowym, plakatem i niespodzianką. Raper zanotował w ostatnich miesiącach ogromny skok popularności, o czym świadczą liczby na jego kanale.

Kanał Kizo subskrybuje obecnie 120 tysięcy użytkowników. To w dużej mierze im raper zawdzięcza osiągane przez siebie wyniki. Na jego kanale jest już dziewięć klipów mających ponad milion wyświetleń. Rekordzistę – „Czempiona” z gościnnym udziałem Malika Montany – obejrzano już ponad 9,2 mln razy, co daje niemal jedną trzecią wszystkich wyświetleń na kanale Kizo Oficjalnie.

Niecałe pół roku temu w tym samym miejscu dziękowałem wam za pierwsze 10 baniek na moim kanale, dziś ta liczba jest potrojona. Wasze wsparcie jest nieocenione. Dwa lata temu było to dalekie marzenie, by być tu, gdzie dziś jestem… słowo dziękuję to za mało. Moim wyrazem podziękowania będzie „Pegaz” oraz przyszłe materiały – komentuje na Instagramie artysta.

Najpopularniejsze klipy na kanale Kizo:

1. „Czempion” ft. Malik Montana – 9,2 mln
2. „Cichociemni” ft. ReTo, Borixon – 7 mln
3. „Heavyweight” ft. Bonus RPK – 3,2 mln
4. „Mr. Gino” ft. Paris Platynov, Kaz Bałagane – 2,5 mln
5. „Empik” ft. Białas – 2,3 mln

Tagi


Polecane

Share This