Kizo i Popek zmierzą się na Fame MMA 9. Na kogo stawiają Borixon i Żabson?


2021.02.17

opublikował:

Kizo i Popek zmierzą się na Fame MMA 9. Na kogo stawiają Borixon i Żabson?

fot. kadr z wideo

Już 6 marca odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA. W klatce pojawi się aż pięcioro zawodników związanych ze sceną muzyczną: Popek, Kizo, Kubańczyk, Zusje oraz Ryba. Zusje stanie naprzeciw dziewczyny Artura Szpilki, Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk, a przeciwnikiem Ryby będzie Oleh Riashentsev. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Kubańczyka, który który ma na koncie dwie wygrane walki, a na Fame MMA 9 powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. Walką wieczoru natomiast będzie pojedynek Popka oraz Kizo. Reprezentant chillwagonu stoczy swój drugi pojedynek (na koncie ma przegraną przez nokaut z Marcinem Makowskim). Popek natomiast ma na koncie wygraną ze Stiflerem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ola Ciupa zadebiutuje w oktagonie? Kubańczyk mówi co sądzi na temat takiej walki

Bukmacherzy nie pozostawiają żadnych złudzeń co do wyniku walki wieczoru. Nie dają Kizo najmniejszych szans na wygraną – za postawioną na Popka złotówkę płacą zaledwie 1,25 PLN. Stawiając tę samą kwotę na Kizo można wygrać aż 3.30 PLN. Jaki wynik walki obstawiają koledzy Kizo z chillwagonu? Borixon i Żabson grali ostatnio razem na twitchu i w czasie streamu dyskutowali na temat pojedynku kolegi ze składu.

Wiadomo, że obstawiam na Kizo, bo jest moim ziomkiem, ale uważam, że będzie miał ciężką walkę, będzie ona wyrównana i ciężko ją obstawić – mówi Żabson.

Żabson przyznał w czasie transmisji live, że Popek ma na koncie kilka walk, jest doświadczonym zawodnikiem i dlatego jest faworytem. Nie przekreśla to jednak szans Kizo, który jest młody i może być lepiej przygotowany kondycyjnie. Borixon natomiast zadeklarował, że postawi na kolegę z zespołu sporą sumę.

Ja sobie stawiam na Kizo dziesięć tysięcy złotych. Jak przegram, to odkujemy sobie to z Kizo – powiedział Borixon.

W pewnym momencie Borys zapytał Żabsona czy ten kiedykolwiek będzie chciał zawalczyć na Fame MMA.

Jak będę biedny – skwitował raper.

Dziewiąta gala Fame MMA odbędzie się 9 marca 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This