Kizo: „Niepotrzebna była mi matura, na komforcie się bujam”


2020.01.20

opublikował:

Kizo: „Niepotrzebna była mi matura, na komforcie się bujam”

Numer „Tryb komfort” nagrany z gościnnym udzialem Majora SPZ, promuje album „Złoto i biel”. Przypomnijmy, że kawałek dostępny był w preorderowej wersji krążka.

Rok 2019 był bardzo pracowity dla Kizo.Raper wydał w nim dwa solowe krążki – „Pegaza” oraz „Złoto i biel”, ponadto wypuścił album nagrany wspólnie z Chillwagonem. Tych, którzy mieli przesyt jego twórczości, Kizo uspokajał, już jakiś czas temu informując, że robi sobie przerwę wydawniczą, by w 2021 wrócić z czymś dużym.

– W styczniu pojawi się jeszcze jeden teledysk ode mnie z udziałem Majora SPZ, po czym robię tzw. przerwę wydawniczą dlatego, że w następnym roku będę miał dla was jeden potężny projekt, nad którym pracuję już jakiś czas i jeszcze trochę mi zajmie ukończenie go. Wchodzimy na wyższy level, jednak o tym powiem później. W międzyczasie pojawi się projekt HEAVYWEIGHT, który na pewno wniesie wiele na polską uliczną scenę rapową – zapowiedział Kizo. – Nie zapomnijmy o tym, że Chillwagon 2 zaskoczy jeszcze bardziej – dodał.

Polecane

Share This