Kizo o FAME MMA: „Dla mnie to czysto biznesowa akcja”


2019.04.28

opublikował:

Kizo o FAME MMA: „Dla mnie to czysto biznesowa akcja”

fot. kadr z wideo

Kilka dni temu informowaliśmy, że Wojciech Gola podgrzewa atmosferę przed galą Fame MMA 4. Jeden z bossów federacji mówił niedawno, że w kolejnej odsłonie imprezy nie zabraknie raperów. Wśród zawodników, którzy pojawią się 22 czerwca w Częstochowie znalazł się Kizo.

– Będzie się działo – zapewniają przedstawiciele Fame MMA, pytając na Instagramie, czy macie pomysł na godnego przeciwnika dla Kizo.

Pierwszym zawodnikiem chętnym do walki z Kizo, jest Taxi Złotówa, który na poprzedniej gali FAME MMA zwyciężył z Bonusem BGC. Na razie nikt jednak nie potwierdził, że Kizo miałby zawalczyć właśnie z nim.

Na swoim instagramowym profilu Kizo odniósł się jednak do komentarzy na temat jego walki w klatce.

Paru z was piszę, że przez FAME MMA ucierpi mój wizerunek… ale w jaki sposób” – pyta swoich fanów Kizo.

“Dla mnie to czysto biznesowa akcja, do tego lubię sporty walki i dla mnie to wyzwanie wystąpić na tej gali. Liczę na fajną walke i nie mam zamiaru odstawiać tam żadnych szopek pod publikę. Mimo niektórych, kontrowersynych postaci, pojawia się tam też wiele fajnych osób, które maja zapewne takie samo podejście jak jak. Nazywacie to cyrkiem, a co dziś nie jest cyrkiem?

Możecie się wypowiadać negatywnie, a i tak będziecie to oglądać. Dla mnie jest teraz ciężki okres, gdyż nie mam zamiaru z żadnym stopniu zaniedbać pracy nad projektami muzycznymi. Pojawi się niebawem wiele nowych klipów i projektów spod znaku Chillwagonu, do tego koncerty oraz bardzo solidne przygotowania do gali. Może są to freakfighty, ale ja mam plan, by poziom sportowy tej walki był najwyższy z dotychczasowych”.

Raper zachęcił też swoich fanów do komentowania swojej wypowiedzi:

Piszcie w komentarzach swoje opinie i liczę mordy na Wasze wsparcie”.

Kończąc posta Kizo zapowiedział premierę klipu w nadchodzącym tygodniu.

Przypomnijmy, że 26 kwietnia do sklepów trafił album “PegazKizo. Na płycie znalazło się jedenaście numerów a oprócz samego gospodarza na krążku można usłyszeć Bonusa RPK, Kaza Bałagane, Borixona, Tymka, Parias Platynova, Szpaka i Jano PW. Za produkcję numerow odpowiadali OIL Beatz, PSR, APMG, Worek, 808Bros, Trzy, Hubi, Michał Graczyk. Płyta została wydana przez Soul Records.

Polecane

Share This