Kizo o Fame MMA: „Powiedziałem, że chcę przeciwnika zrównoważonego psychicznie”


2019.05.22

opublikował:

Kizo o Fame MMA: „Powiedziałem, że chcę przeciwnika zrównoważonego psychicznie”

fot. kadr z wideo

Kizo będzie jedną z gwiazd, które 22 czerwca zobaczymy na gali Fame MMA 4 w Częstochowie. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim z MMA.pl raper, który zmierzy się z Marcinem Makowskim ustosunkował się do tego, że na pojedynek wyzwał go Taxi Złotówa.

Od samego początku mówiłem, że nie jestem zainteresowany tą walką. Jedynie trochę kuszące było to, że on chciał się zrzec wynagrodzenia na rzecz premii za moją wygraną. Oczywiście, że byłaby moja wygrana, więc zarobiłbym więcej, ale koleś odp****lał później bardzo dziwne, krzywe akcje w Internecie. Nie wiem, czy chciał zrobić karierę, czy zyskać popularność. Ale tak samo szybko jak zaczął świrować, tak szybko zakończył swoją karierę, tak mi się wydaje.

Ta walka od początku nie wchodziła w grę. Powiedziałem, że chcę przeciwnika zrównoważonego psychicznie i mam nadzieję, że przeciwnik, którego teraz dostałem, właśnie taki jest – skomentował Kizo.

W wywiadzie dla Fame MMA Kizo przyznał, że jego ulubioną sztuką walki jest boks, natomiast MMA to dla niego pewna nowość. Raper zapewnił jednak, że do czerwca będzie przygotowany do walki.

Polecane

Share This