Kizo o konflikcie Jongmena i Soboty: „Takich spraw nie załatwia się ku*wa w Internecie”


2021.02.10

opublikował:

Kizo o konflikcie Jongmena i Soboty: „Takich spraw nie załatwia się ku*wa w Internecie”

fot. kadr z wideo

Już 6 marca tego roku odbędzie się kolejna, dziewiąta już gala Fame MMA. Walką wieczoru podczas marcowej gali Fame MMA 9 będzie pojedynek dwóch raperów: Kizo oraz Popka. Reprezentant chillwagonu stoczy swój drugi pojedynek w oktagonie (na koncie ma przegraną przez nokaut z Marcinem Makowskim). Popek natomiast ma na koncie wygraną ze Stiflerem. Tuż po konferencji FAME MMA trójmiejski raper udzielił wywiadu kanałowi FANSPORTU. Dziennikarz zapytał Kizo m.in. co sądzi na temat konfliktu Jongmena i Soboty.

– To jest ich prywatny konflikt. Ja się w takie konflikty nie mam zamiaru mieszać. Niech oni to sobie wyjaśnią. Moim zdaniem takich spraw nie powinno się rozstrzygać w Internecie. Takie rzeczy załatwia się prywatnie na osobności, a nie k*rwa w internecie.

Dziennikarz dopytywał Kizo, czy konflikt raperów powinien zostać rozstrzygnięty w klatce FAME MMA?

– Jeżeli mieliby taką ochotę, to ok – odpowiedział raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Na miesiąc przed walką z Kizo Popek zna już kolejnego rywala na Fame MMA

SPRAWDŹ TAKŻE: Na miesiąc przed walką z Kizo Popek zna już kolejnego rywala na Fame MMA

Przypomnijmy, że we wczorajszym wywiadzie FAME 9 Cage Michał Baron pytał Kizo czego jest bardziej przywiązany sercem: tworzonego z Jongmenem i Bonusem RPK Heavyweight czy chillwagonu?

– Heavyweight był takim projektem, który powstał kiedy wszyscy z naszej trójki byliśmy na wolności i mogliśmy swobodnie ten projekt. W międzyczasie sytuacja z Bonusem wyszła, tak jak wyszła. Chillwagon trwa dłużej, Heavyweight miał po drodze dużo pewnych przeszkód. Sercem bardziej jestem przy chillwagonie, ale jeden i drugi projekt jest dla mnie ważny – podkreślił Kizo.

Fame MMA 9 zapowiada się bardzo ciekawie. W oktagonie oprócz Kizo oraz Popka zobaczymy także Kubańczyka. Raper, który ma na koncie dwie wygrane walki, powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. Do klatki wróci także Zusje, znana niegdyś pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Dotychczas Zusje stoczyła dwie walki na Fame MMA – jej przeciwniczkami były Marta Linkiewicz oraz Dagmara Szewczyk. Teraz stoczy bój z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk, dziewczyną boksera Artura Szpilki. Drugą walkę wieczoru stoczą Kacper Blonsky oraz Sylwester Wardęga, który tym samym zadebiutuje w Fame MMA. Gala Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This