Kizo ujawnia swoje plany na najbliższe miesiące


2020.02.27

opublikował:

Kizo ujawnia swoje plany na najbliższe miesiące

fot. kadr z wideo

Kizo podziękował swoim fanom na Instagramie za dobre przyjecie numeru „Młody Tytan” i jednocześnie ujawnił plany na najbliższe miesiące. Jak napisał raper, teraz zamierza skupić się na produkcji albumu „Posejdon” , która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Zapowiedział również, że rusza z autorskim programem, który pokaże szczegóły powstawania krążka i przygotowań do walki w oktagonie.

Na jakiś czas moje wydawnictwa zawieszam, bo pracuję nad naprawdę solidnym albumem „Posejdon”, który ukaże się na jesieni. Ruszamy z moim programem video o nazwie „My to sukces”, który nie będzie standardowym vlogiem, tylko dokumentem z powstawania albumu, przygotowań do Fame MMA 7 oraz nie zabraknie gości specjalnych z dziedzin muzyki i sportu, testów szybkich aut, podróży, jedzenia i oczywiście potężnej beki – ujawnił raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UWAGA WAŻNE INFO 💥 Na wstępnie dziękuje bardzo za tak dobry odbiór numeru MŁODY TYTAN jest to dla mnie ważne 👏 na jakiś czas moje wydawnictwa zawieszam bo pracuje nad na prawdę solidnym albumem POSEJDON który ukaże się na jesień ale… ruszamy z moim programem video o nazwie MY TO SUKCES który nie będzie standardowym vlogiem tylko dokumentem z powstawania albumu, przygotowań do Fame MMA 7, oraz nie zabraknie gości specjalnych z dziedzin muzyki i sportu, testów szybkich aut, podróży, jedzenia i oczywiście potężnej beki 😁 program prowadzony będzie przez @filip_sadowski 👊 teraz najważniejsze ! Na końcu każdego odcinka będzie Q&A ,po 10 pytań które beda od was i nie będą anonimowe (będzie imię i nazwisko) . PYTANIA PISZCIE POD TYM POSTEM.

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

Polecane

Share This