Kizo zdradził, kiedy wróci do Fame MMA

Raper uspokoił fanów, pisząc, że nie pozwolił Marcinowi Makowskiemu "tykać wąsa".


2019.06.25

opublikował:

Kizo zdradził, kiedy wróci do Fame MMA

fot. kadr z wideo

Wiemy już, że przygoda Kizo z Fame MMA nie skończy się na przegranej walce z Mielonidasem. – Będę na Fame MMA 6, tym razem świetnie przygotowany parterowo – zadeklarował na Instagramie artysta.

Kizo nie mógł się odpowiednio przygotować do sobotniego starcia, ponieważ był kontuzjowany. Raper poinformował, że przed nim jeszcze około dwutygodniowa rehabilitacja. – Ze względu na przeciwnika nie mogłem przed walką mówić o kontuzji, ale ci co byli na koncertach, chyba zauważyli – odpisał raper jednemu z fanów, który zapytał, dlaczego artysta podczas ostatnich występów siedział na krześle.

Raper komplementował przeciwnika nazywając go „twardym chłopem”, stwierdził przy okazji, że gdyby do trzech mocnych ciosów dołożył czwarty, to miał szansę pokonać Marcina Makowskiego. Raper zapewnił przy okazji, że nie pozwolił, by przeciwnik „tykał jego wąsa”.

Podczas instagramowej sesji Q&A Kizo rozmawiałz z fanami nie tylko o Fame MMA. Poproszony o wskazanie najlepszego, naprawdę bliskiego ziomka z rap sceny, artysta oznaczył Bonusa RPK.

Polecane