Klasyczny kawałek Chady po latach doczekał się klipu


2019.10.23

opublikował:

Klasyczny kawałek Chady po latach doczekał się klipu

foto: mat. pras.

Ponad 10 lat od premiery solowego debiutu Chady „Proceder” mamy okazję zobaczyć teledysk do jednego z najpopularniejszych singli z tego albumu. Filmowe ujęcia obrazują singiel Tomka z gościnnym udziałem Mesa „Obrachunek moralny”. To również jeden z utworów wykorzystanych w nadchodzącym filmie „Proceder”, dzięki czemu znajdzie się on również na szykowanym przez Step Records soundtracku.

Na podwójnym wydawnictwie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok jego najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z początków jego kariery – podkreślają włodarze Step Records.

Kilka lat po „Obrachunku moralnym” Chada i Ten Typ Mes nagrali drugą część. Tym razem kawałek, który trafił na „Syna Bogdana”, doczekał się klipu przy okazji promocji płyty, z której pochodził.

Polecane

Share This