Kleszcz & DiNO: „HorRYM JESTem” już w sklepach, 26 czerwca premierowy koncert


2015.06.15

opublikował:

Kleszcz & DiNO: „HorRYM JESTem” już w sklepach, 26 czerwca premierowy koncert

„Szukaj mnie”, „HorRYM” czy „Spacer” – to tylko 3 z 15 eksperymentalnych utworów duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent), które znajdziemy na krążku „HorRYM JESTem”. Właśnie dziś, 12.06, ta hip-hopowa płyta trafiła na sklepowe półki. Gościnnie pojawili się na niej m.in.: K2, Lilu, Skorup i Sit. Koncertowe wersje numerów z albumu usłyszymy już 26.06 w Zabrzu podczas finału „Bitwy prawnej”

Jest mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły   – mówią o klimacie swojej pierwszej wspólnej płyty Kleszcz i DiNO. Utrzymany w baśniowej konwencji album „HorRYM JESTem” dostępny jest już m.in. na sklep.maxflo.pl, w EMPiK-u i dobrych sklepach z muzyką. Poniżej przypominamy najnowszy klip promujący wydawnictwo, „Spacer” z gościnnym udziałem Lilu.

Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem wprost z podziemia.
To, podobnie jak K2, były członek działającej w ramach MaxFlo inicjatywy MaxFloLab mającej na celu „przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty”. DiNO jest za to jednym z czołowych polskich, hip-hopowych producentów muzycznych. Jest współodpowiedzialny m.in. za sukces złotych płyt „Rekontakt” i „Reversal” Pokahontaz czy rozliczne sukcesy muzyczne artystów,
takich jak: GrubSon, Rahim, BU, Skorup, Buka.

Efekty współpracy Kleszcza & DiNO będziemy mogli usłyszeć „na żywo” już w najbliższy piątek, 26.06, podczas finału „Bitwy prawnej” w CK Wiatrak w Zabrzu. „Bitwa prawna”

to akcja społeczna mająca na celu uświadamiać prawne skutki prowadzenia „pod wpływem”. Kleszcz & DiNO przekonują: „Piłeś, paliłeś? Nie jedź!”. Więcej o kampanii na www.bitwaprawna.pl.

Wydawcą płyty „HorRYM JESTem” jest MaxFloRec. Patronat medialny sprawują nad nią. Wydawnictwo jest już w sklepach płytowych, wciąż możecie zamawiać je także na tej stronie .

Polecane

Share This