Kleszcz, DiNO i Lilu zapraszają na „Spacer” (wideo)


2015.05.28

opublikował:

Kleszcz, DiNO i Lilu zapraszają na „Spacer” (wideo)

Na sklep.maxflo.pl ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Do sieci trafił też trzeci, po „Szukaj mnie” i „HorRYM”, zwiastujący ją klip. Artyści zapraszają na „Spacer” w towarzystwie Lilu. Premiera krążka 12 czerwca.

Debiutujący na oficjalnym rynku fonograficznym raper Kleszcz i ceniony producent DiNO zdradzają kolejne szczegóły wspólnej płyty. Wczoraj w MaxFloSklepie ruszył jej preorder. Poznaliśmy więc i gości, i tracklistę, i próbkę zawartości. I to nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie – na MaxFloRecTV pojawił się bowiem „Spacer”, czyli już trzeci klip promujący album.

Za realizację wideo odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza. Scenariusz napisali: Kleszcz i DiNO. W rolach głównych, oprócz nich i Lilu, występują: Karol Puciaty oraz Karolina Studzińska.

Singiel zapowiada płytę „HorRYM JESTem”, która na sklepowe półki trafi 12.06. Zamawiając ją w preorderze na sklep.maxflo.pl, otrzymacie dodatkowe bonusy: autograf Kleszcza i DiNO, a także gwarancję wysyłki 10.06. Szczęśliwcy otrzymają więc album nawet na dzień przed oficjalną datą premiery (kliknij, aby zamówić ).

U boku Kleszcza w nagraniach udzielili się: K2, Lilu, Skorup i Sit. Pojawią się też skrecze DJ-a Bambusa i DJ-a Hopbeata. Wszystkie produkcje muzyczne będą oczywiście spod ręki DiNO. Warto wspomnieć, że już 26.06 usłyszymy je „na żywo”. Kleszcz i DiNO zagrają
w wielkim finale akcji społecznej pn. „Bitwa prawna” w CK Wiatrak w Zabrzu.

Polecane


Share This