Kleszcz & DiNO z nowym klipem


2017.11.11

opublikował:

Kleszcz & DiNO z nowym klipem

foto: Łukasz Siekanowicz

Na MaxFloRecTV trafił teledysk do utworu „Słodko śpij” duetu Kleszcz & DiNO. To już ostatnie wideo promujące wydany w kwietniu br. „Cyrk na qłq”. Za jego scenariusz, montaż i reżyserię odpowiada sam Kleszcz.

Zdjęcia do powyższego teledysku wykonali autorzy pozostałych klipów Kleszcza & DiNO – Radosław Bereś z Ace of Art i Aleksander Kozłowski z Przedmarańczy, a także realizator „RAPocztówek” Rebel Babel, Piotr Bartos. Scenariusz, montaż i reżyseria to dzieło Kleszcza, tyle że pod szyldem Sick Works.

Klip do „Słodko śpij” to mój najdłużej powstający teledysk. Zdjęcia do niego realizowaliśmy na planie innych teledysków promujących „Cyrk na qłq”. Można w nim więc zobaczyć przestrzeń znaną z „Między piekłem a niebem”, „Ziemskiego teatru”, „Nie płacz” i kilku innych obrazków, w tym „RAPocztówki” Rebel Babel z moim udziałem. Pojawia się nawet anturaż z klipu do „Ryby” i jeszcze kilku innych utworów z czasów, kiedy byłem „rekrutem hip-hopu” w MaxFloLabie – mówi Kleszcz. – Ciekaw jestem, kto wyłapie wszystkie klipy, na planie których kręciłem wideo do „Słodko śpij”.

Za produkcję muzyczną utworu, jak i całej płyty „Cyrk na qłq”, odpowiada DiNO. Scratche dorzucił DJ Bambus. Przypomnijmy, że na ostatnim krążku Kleszcza & DiNA wokalnie udzielają się: Rahim („Między piekłem a niebem”), Buka („Peter Pan”) i Kopruch („Freak show”). Wydawnictwo promują m.in. single: „4 ściany wyobraźni”, wspomniane „Między piekłem a niebem” i „Freak show”, a także: „Nie płacz”, „Bajka o kolorach”, „Ziemski teatr” czy „Tornada”. Nietuzinkowe klipy opublikowane na MaxFloRecTV są ich nieodłączną częścią.

Polecane

Share This