Kleszcz na legalu. Jutro pierwszy klip


2014.12.10

opublikował:

Kleszcz na legalu. Jutro pierwszy klip

Na MaxFloRecTV trafi jutro wideo zwiastujące album duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Utwór „Szukaj mnie”, do którego nakręciliśmy klip, opisuje emocje człowieka odczuwającego ogromną pustkę, stratę. To numer o kimś, kto bardzo chce znaleźć element nadający sens całej układance. Dla każdego z Was będzie mógł oznaczać co innego – zapowiada Kleszcz.

Kleszcz, jeden z tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, oficjalnie zakończył prace nad płytą. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec w pierwszych miesiącach 2015 r. Wprawdzie nie będzie to debiut rapera jako taki, ale z pewnością oficjalny debiut na polskim rynku fonograficznym. Producentem krążka jest DiNO, człowiek współodpowiedzialny m.in. za sukces złotej płyty „Rekontakt” Pokahontaz.

Muzyką zajmuję się odkąd pamiętam. Za sprawą Rahima to co robię, mogło trafić do szerszego grona odbiorców. Nadchodzący krążek kosztował mnie i DiNA sporo pracy i czasu. Legalny debiut jednak niezmiernie cieszy i utwierdza w przekonaniu, że zawsze warto próbować – mówi Kleszcz. Zapraszam na czwartkową premierę na MaxFloRecTV. DiNO, którego oczywiście w teledysku nie mogło zabraknąć, pojawi się w nowej odsłonie – dodaje.

Kleszcz będzie drugim (po K2) z raperów Laboratorium MaxFlo, któremu MaxFloRec zdecydowało się wydać album na legalu.

Polecane

Share This