>

Kleszcz nagrywa płytę dla MaxFlo. Artysta wystąpi w nowym klipie Pokahontaz

Premiera teledysku już dzisiaj.


2014.10.30

opublikował:

Kleszcz nagrywa płytę dla MaxFlo. Artysta wystąpi w nowym klipie Pokahontaz

Kleszcz powoli opuszcza MaxFloLab. Już wkrótce trafi bezpośrednio pod skrzydła wydawnictwa muzycznego MaxFloRec. Raper kończy prace nad płytą, która trafi na rynek w najbliższych miesiącach. Kiedy dostałem do odsłuchu ich wspólny album, to odleciałem na kilkadziesiąt minut w świat rapowej fantazji. Od razu poczułem, że trzeba to pokazać światu – tak o płycie duetu Kleszcz (MC) & Di.n.o (producent) mówi, stojący na czele wydawnictwa muzycznego MaxFloRec, Rahim.

Kleszcz będzie drugim po K2 rekrutem MaxFloLabu, który wyda album dla wytwórni Rahima. Nie jest żadną tajemnicą, że MaxFlo stawia na unikatowych i nietuzinkowych artystów. Zazwyczaj jedni ich kochają, a drudzy nienawidzą, ale na pewno nikt nie odmówi im oryginalności. Założeniem inicjatywy MaxFloLab jest pokazywanie takich właśnie unikatów i badanie informacji zwrotnej od słuchaczy. W tegorocznych sondażach wygrał K2 i jego płyta jest już na rynku, a single w eterze – komentuje Rahim. Pierwsze miesiące przyszłego roku mają być idealnym momentem, by wypuścić album drugiego z najmocniejszych graczy, Kleszcza. Jego samorozwój został doceniony choćby na naszej ostatniej płycie, gdzie swoim refrenem zjadł nasz kawałek – śmieje się szef MaxFlo. Do tego Kleszcz połączył siły z bardzo kreatywnym i utalentowanym producentem, jakim jest Di.n.o, więc musiała z tego wyjść mieszanka wybuchowa – dodaje.

Już dziś w sieci pojawi się natomiast nowy klip promujący „Reversal” Pokahontaz, tym razem do utworu „Desperado 2”. Kleszcz wspólnie z Buką wspierają w tym utworze gościnnie Rahima i Fokusa, pojawią się też w klipie, który będziemy mieć dla Was dziś wieczorem.

Polecane