Klip Buczera z meksykańskim Brown Aztek


2012.04.29

opublikował:

Klip Buczera z meksykańskim Brown Aztek

Buczer, raper związany z wytwórnią RPS Enterteyment, znów został zaproszony do współpracy z muzykami zza oceanu. Tym razem efektem jest wspólny klip do utworu „Street Konwledge” z meksykańską formacją hip-hopową Brown Aztek. Polski raper ma też szansę na wideo z Lil Waynem.

Przypomnijmy, niedawno w sieci pojawił się remiks utworu „Creeper”, na którym obok Lil Wayne`a oraz Marka Battles`a wystąpił gościnnie pochodzący z Torunia raper Buczer. O wydarzeniu zrobiło się głośno nie tylko w środowisku hip-hopowym. Polski raper zainteresował meksykańską formację Brown Aztek. – Risas z Brown Aztek, kiedy usłyszał mój kawałek „Making Noise” z ekipą Loud Mouf odezwał się do mnie za zapytaniem o współpracę. Zrobili dla nas bit, powstał kawałek „Street Knowledge”, a współpraca układała się tak sympatycznie, że zdecydowaliśmy się nakręcić do tego klip – dodaje raper.

 

To nie wszystko, polski raper ma także szansę na wspólny klip z Lil Wayne`em i Martkiem Batlles`em. – Walczymy o liczbę odsłon remiksu kawałka „Creeper” na moim kanale Youtube. Jeśli będzie ona duża, obaj  raperzy nakręcą do tego utworu klip z moim udziałem, dlatego zachęcam wszystkich do sprawdzenia „Creepera” koniecznie na moim Youtube!

„Creeper” to singiel z nadchodzącego mixtape`u Marka Battles`a „Walking distance”, który będzie wydany przez Young Money Entertainment. Buczer jest pierwszym artystą z Polski, który został zaproszony przez YMCMB do współpracy oraz  jednym z nielicznych w Europie, którzy nagrają utwór z Lil Waynem. Raper jest też pierwszym, który został zaproszony do remiksu kawałka z nadchodzącego mixtape`u Marka Battles`a.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt).

Polecane

Share This