Kobra i Bezczel – szczegóły płyty


2012.03.21

opublikował:

Kobra i Bezczel – szczegóły płyty

Znana jest data premiery płyty poznańsko-białostockiego hip-hopowego duetu Kobra i Bezczel. Krążek zatytułowany „0`7 na dwóch” pojawi się na rynku nakładem RPS Enterteyment już 21 kwietnia!

 –  Takiej kolaboracji jeszcze w tym kraju nie było! – mówi Kobra. – Miażdżące bity, rewelacyjna produkcja, to będzie moja najlepsza płyta – dodaje raper.

Znana jest już okładka albumu, dostępne są także zapowiedź płyty oraz pierwszego klipu promującego „0`7 na dwóch”. Wydawnictwo będzie kolejną żelazną pozycją w katalogu RPS Enterteyment. – Długo nic nie mówiliśmy o tej płycie, bo zapowiada się prawdziwa bomba – mówi Rychu Peja, właściciel wytwórni. – To będzie bardzo mocny, szczery i prawdziwy album – dodaje.

Pierwszym klipem promującym krążek będzie obraz do utworu „Flowrider”.

Kobra ma już na koncie wydany w 2010 roku i bardzo dobrze przyjęty przez środowiska hip-hopowe album „Na żywo z miasta grzechu”. Bezczel jest raperem związanym z istniejącą od 1999 roku białostocką Fabułą. Choć o wspólnej produkcji obu muzyków długo nic nie  było wiadomo, powstające wydawnictwo szeroko komentowano w środowisku, sugerując iż ma szansę stać się ważnym wydarzeniem na scenie hip-hop w Polsce w 2012 roku.

Polecane

Share This