Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni promują w Warszawie


2012.05.22

opublikował:

Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni promują w Warszawie

Pozostawiając to, co najlepsze z poprzedniego albumu „Fanki Pisk” i wzbogacając go nowymi inspiracjami prosto z gwiezdnych przestrzeni, Kochankowie powracają z drugim albumem „Flesz Back”, eksplodującym świeżością, życiem i polotem. Charakterystyczny dla Spejsów styl, nabrał na nowym krążku dojrzałości i zdecydowania. Nie braknie na nim improwizowanych „skitów”, płyta nie jest perfekcyjna, nie jest podkręcana i dociągana cyfrowo. Jest po prostu żywa i prawdziwa. Zarówno nowe jak i stare utwory Kochanków będzie można posłuchać już w najbliższy czwartek od g. 21 w 1500 m2, ul. Solec 18. Koncert odbędzie się w ramach festiwalu Warsaw Music Week. Bilety w cenie 15/20 zł do nabycia w klubie przed koncertem.

„Kochani. Z radością powierzamy Wam dzieło wielu lat pracy sporej załogi naszego kosmodromu. Płyta jest prawdziwa i szczera, nagrana „na setkę !”, nasycona dobrą aurą miejsca i chwili powstania. Mamy nadzieję, że to po prostu słychać. Nie jest doskonała i upiększana sztucznymi zabiegami. Jest w niej niemało improwizacji i różnych impresji ze studia, a nawet wpadek, które postanowiliśmy zostawić, byście mogli sie poczuć tak, jak my wtedy w górach. Cztery lata, przez które materiał na płytę dojrzewał, a wraz z nim – my, nie poszły na marne. Mając niemal nagraną płytę w ręku, z bólem serca, ale i dużą odwagą, podjęliśmy decyzje o nagraniu jej od nowa. Zrobiliśmy to! Z nowymi ludźmi, nową energią i w świetnym studio” – mówi Sebastian Maliszewski, wokalista zespołu.

Płyta zawiera 12 kompozycji, nagranych na „na setkę” w analogowym The Rolling Tapes Studio w Srebrnej Górze. Zrealizowana i wydana sumptem własnej wytwórni SpejsRecords, dostępna jest w całej Polsce od 12 maja 2012 r. w dobrych sklepach muzycznych (Traffic, Empik).

Kiedy: 24 maja, czwartek

Start: g. 21:00

Gdzie: 1500 metrów do wynajęcia, ul. Solec 18

Bilety: 15/20 zł.

Polecane

Share This