Kolejna dwójka polskich artystów przekracza 2 mln słuchaczy na Spotify


2021.10.23

opublikował:

Kolejna dwójka polskich artystów przekracza 2 mln słuchaczy na Spotify

foto: mat. pras.

Mata, Quebonafide, Sobel, a wcześniej producent Skytech – tak dotychczas prezentowało się grono polskich artystów, którzy mogli pochwalić się liczbą 2 mln słuchaczy w ciągu miesiąca na platformie Spotify. W przypadku Skytecha liczby ostatnio nieco spadły (aktualnie ma 1,66 mln), za to do dwumilionowego grona dołączył inny producent – Tribbs, którego sukces jest owocem współpracy m.in. ze Smolastym czy Oliverem Heldensem. Tribbs pochwalił się w tym tygodniu zdjęciami z Ewą Farną, zapowiadając, że wkrótce usłyszymy efekt tej współpracy.

Grono polskich artystów z dwumilionowym audytorium na największej platformie streamingowej zasiliła także sanah. Wokalistka regularnie powiększa swoje zasięgi, ale kiedy w pierwszej połowie października wypuszczała singiel „Cześć, jak się masz?” z Soblem, napisaliśmy, że naszym zdaniem ta współpraca pozwoli obojgu artystom przekroczyć dwa miliony. Sobel zrobił to już kilka dni temu, teraz dogoniła go właśnie sanah.

Kto będzie następny? Na dziś wydaje się, że Malik Montana. Szefowi GM2L na ten moment brakuje już jedynie 52 tysięcy do 2 mln, a w drodze jest przecież epka z francuskimi raperami, której premiera zwiększy zasięgi poza granicami Polski.

Polecane

Share This