Kolejna kobieta oskarża Marilyna Mansona o maltretowanie


2021.02.26

opublikował:

Kolejna kobieta oskarża Marilyna Mansona o maltretowanie

foto: P. Tarasewicz

Marilyn Manson ma poważne kłopoty od kiedy kilka jego byłych partnerek oraz współpracowników oskarżyło go o znęcanie się psychiczne i fizyczne. Burza zaczęła się po tym jak na początku lutego była dziewczyna Mansona, aktorka Evan Rachel Wood, ujawniła, że była maltretowana przez muzyka. Lawina ruszyła i po niej kolejne cztery kobiety odważyły się opowiedzieć o swoich przejściach z artystą. Była stylistka artysty, Bailey Love, opowiedziała o tym jak muzyk zanosząc się od śmiechu trzymał broń przy jej skroni. Jenna Jamenson, gwiazda filmów dla dorosłych lat 90, miała romans z Marilynem Mansonem, ale ujawniła, że rozstała się z nim po tym, jak wyznał jej, że fantazjuje, żeby spalić ją żywcem. Niedawno do grona kobiet oskarżających Marilyna Mansona dołączyła aktora, którą znają fani m.in. „Gry o Tron” oraz „Supergril” – Esme Bianco. W wywiadzie dla The Cult opowiedziała o wstrząsających szczegółach relacji z muzykiem. Esme relacjonuje, że kolejne trzy dni spędziła w bieliźnie i bez pożywienia. Manson zamiast posiłków miał podawać jej kokainę. Aktorka mówi The Cut, że Marilyn był wobec niej agresywny – przywiązywał ją kablami do klęcznika modlitewnego, biczował, a także dotykaj jej ran „elektryczną zabawką erotyczną”. Sprawa stała się głośna i zainteresowała służby federalne. FBI zawiadomiło już w tej sprawie lokalne organy ścigania. Jak donoszą amerykańskie media, policja miała już zebrać zeznania od co najmniej jednej ofiary artysty, która przyznała mundurowym, że Marilyn Manson się nad nią znęcał.

SPRAWDŹ TAKŻE: Członek Korna o Mansonie: Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że się do tego przyzna

Teraz kolejna kobieta postanowiła opowiedzieć o okropnościach, jakich doznała ze strony Marilyna Mansona. Bianca Allaine, aktorka znana głównie z filmów klasy B, wróciła wspomnieniami do roku 1995. Miała wtedy szesnaście lat, spotkała się z Mansonem, a użył siły, żeby ją pocałować. Trzy lata później tworzyli parę, ale ich wspólne życie nie było usłane różami. Manson często ją poniżał.

To był bardzo dziwny związek i patrząc na to teraz, byłam maltretowana emocjonalnie. Kochałam go i chciałam stworzyć z nim prawdziwy związek. Potrafił być słodki, a minutę później ubliżał mi przy swoich znajomych – mówi Bianca Allaine – Przy kolegach mówił, że jestem gruba, a ja ważyłam wtedy 54 kilogramy. Raz usłyszałam, że wyglądam jak „brudny Meksykanin” ponieważ mam ciemniejszą karnację skóry – dodała.

Allaine ujawniła także, że ma pojawić się w biurze FBI w Maryland.

Powiem FBI wszystko co wiem. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą. Podchodzą do sprawy bardzo poważnie – powiedziała była dziewczyna Marilyna Mansona.

W związku z oskarżeniami kariera Mansona legła w gruzach. Wytwórnia Loma Vista zerwała kontrakt z Marilynem Mansonem. Na podobny krok zdecydowali się producenci dwóch seriali i nie zobaczymy go już w obsadzie „Amerykańskich bogów” oraz „Creepshow”. Marilyn Manson stracił także swojego wieloletniego managera – Tony Ciulla przekazał, że po 25 latach zakończył współpracę ze skutkiem natychmiastowym. Teraz, jeśli wszczęte zostanie postępowanie przeciw muzykowi, może on trafić nawet na kilka lat za kraty.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This