Kolejna odsłona Aloha 40% Tour


2012.04.18

opublikował:

Kolejna odsłona Aloha 40% Tour

Kolejna odsłona Aloha 40% Tour odbędzie we Wrocławiu W klubie Puzzle 20 kwietnia. Zagrają:

Jan Wyga

Raper kojarzony do dziś głównie z łódzkim zespołem Afront. Wyga, obecny na scenie od 13 lat, pierwsze muzyczne kroki stawiał u boku O.S.T.R.a w legendarnej formacji LWC. Jako zespół Afront nagrali 3 albumy. Ich ostatni krążek „Coraz gorzej” wydany w 2006 roku nakładem Asfalt Records został zgodnie uznany przez większość recenzentów za rapowy album roku. Po wydaniu ostatniego albumu Afrontów, Wyga z gitarzystą i producentem Markiem Dulewiczem założył zespół Bakflip. Potworna rockowa moc i obrazoburcze teksty, a z drugiej strony finezja kompozycji i warsztatu oraz tematyka niechętnie poruszana przez innych raperów, zapewniły Bakflipowi opinię czołowych przedstawicieli polskiego rapcore’u. W 2011 roku Jan Wyga skoncentrował się na działalności solowej.

Proceente

Warszawski raper, dziennikarz, freestylowiec oraz aktywista hip-hopowy. Działałalność artystyczno-sceniczną prowadzi od przeszło dekady. Jest reprezentantem wielu hip-hopowych projektów m.in. Szybkiego Szmalu czy Lavoholics. Zadebiutował płytą „Znaki Zapytania”, która ukazała się w 2004 roku nakładem wydawnictwa RRX. Proceente w swojej dyskografii posiada również wiele innych projektów np. wydaną ostatnio kompilację Aloha 40%. Proceente jest także cenionym freestyle`owcem, weteranem Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz niestrudzonym promotorem rodzimej sztuki improwizacji. Specjalizuje się w prowadzeniu imprez. Jest absolwentem Instytutu Dziennikarstwa UW, skończył menadżerskie studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW. W każdy piątek o godz. 21:00 prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickiem Radiu Kampus. W tym roku 5lecie obchodzi jego wydawnictwo i agencja artystyczna Aloha Entertainment

Łysonżi Dżonson

raper z warszawskiego Ursynowa, reprezentant Szybkiego Szmalu. Swoją przygodę z rapem rozpoczął w roku 1999. W 2003 roku zadebiutował na płycie Małego Esza „Bez Zabezpieczeń”. W roku 2005 z zespołem Szybki Szmal nagrał podziemną płytę „Szybki Szmal Mixtejp 2005”. Brał również udział w takich projektach jak: „Kali 2002-2004”, Kula „Re-produkcja”, EmazetProcent „Jedyneczka” Proceente & DJ Abdool „T.O.A.S.T MIXTAPE”, Kazzushi „Wstrętny Żul” oraz Szops „Synonim Whisky”.

Rekord

Rekord jest członkiem grupy Pepe Skuad, istniejącej we Wrocławiu od roku 2003 i mającej już na swoim koncie trzy płyty długogrające. Ukończył również jedenastotrackową płytę solową pt. „Rekord czyli pepe” w 2007 roku, którą promował singiel pt. „Podziemny krąg” z gościnnym udziałem Człowienia z Jelcza – Laskowic, na bicie ElPresidente. Jako członek Pepe zagrał wiele koncertów we Wrocławiu jak i poza jego granicami. Ostatnio nakładem Grill-funk Records ukazała się druga solowa płyta Rekorda pt. „Wewnętrzny Głos”.

Zioło & Bleiz zapowiadają ALOHA 40% TOUR we Wrocławiu 20.04, klub Puzzle:

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie zaprezentują się 4 zespoły biorące udział w konkursie na support MHHF 2012. Na koncert we Wrocławiu zakwalifikowały się następujące zespoły: Czeski, Hryta, Breja, Crossing Over

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie pod tym linkiem:

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/aktualnosci/wygraj-support-na-mazury-hip-hop-festiwal-2012.html

Bilety: 15/20 pln

Dostępne w klubie Puzzle ul. Przejście Garncarskie 2

Polecane

Share This