Kolejne Adidasy zaprojektowane przez Kanye sprzedane w minutę


2021.03.08

opublikował:

Kolejne Adidasy zaprojektowane przez Kanye sprzedane w minutę

Od lat wszystko czego dotknie się Kane West zamienia się w złoto. Jeśli myśleliście, że po nieudanej kampanii prezydenckiej i ogłoszonym właśnie rozwodzie z Kim Kardashian jego biznesowe szczęście się zakończy to byliście w błędzie.

Najnowszy model butów projektowanych przez Westa dla Adidasa – Yeezy 450 Cloud White wyprzedał się w zaledwie minutę. Buty które nawet przez sneakerheadów uważane za dość nieudane trafiły do sprzedaży internetowej w sobotę o 07.00 rano. O 7.01, nie było po nich śladu. Teraz Yeezy 450, które pierwotnie kosztowały 200 dolarów, można znaleźć na aukcjach po około 500 dolarów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Najbardziej pamiętne momenty w karierze Kanye Westa w nowym klipie Lil Durka

Kanye West wydał fortunę na swoją kampanię prezydencką

anye West zaskoczył w lipcu zeszłego roku wszystkich, nawet swoich bliskich, kiedy poinformował, że startuje w wyborach prezydenckich. Od samego początku jego kampania szła jak po grudzie – raper spóźniał się ze składaniem odpowiednich W wyborach prezydenckich w 2020 roku poniósł jednak ogromną porażę, zdobywając zaledwie 66 tysięcy głosów. Jakby tego było mało, wydał na swoją kampanię prezydencką niemałą fortunę. Właśnie poznaliśmy raport opublikowany przez Federalną Komisję Wyborczą. Wynika z niego, że raper wydał na swoją kampanię aż 13,2 miliona dolarów, z czego aż 12 milionów pochodziło z jego własnych środków. Łącznie przeznaczył na kampanię 14,5 miliona dolarów, co oznacza, że jeden głos kosztował go niemal 200 dolarów.

Polecane

Share This