Kolejni goście na płycie Pokahontaz. Zobacz zdjęcia z planu nowego klipu

2019.05.07

opublikował:


Jeszcze w tym tygodniu na MaxFloRecTV trafi teledysk Pokahontaz. Będzie to już trzecia wideozapowiedź albumu „REnesans”. W utworze „Diler liter” gościnnie pojawią się Vito Bambino, Tymoteusz Bies i Minix. Tylko w CGM-ie prezentujemy fotorelację z planu klipu.

Tuż przed majówką grupa Pokahontaz poczęstowała fanów audiosinglem pt. „Lepiej późno niż nigdy”. Rahim i Fokus rozbudzili apetyt słuchaczy, zapowiadając, że jeszcze przed premierą płyty do sieci trafi seria klipów. Wiadomo już, że pierwszy z nich pojawi się na MaxFloRecTV w najbliższy piątek (10.05).

Nagrania kolejnego zwiastuna płyty Pokahontaz powstały we współpracy z kilkoma niezwykłymi artystami związanymi z różnymi środowiskami muzycznymi. Wokalnie utwór „Diler liter” wsparli: Vito Bambino z zespołu Bitamina oraz beatboxer Minix. Oprócz nich w nagraniach udzielili się: pianista Tymoteusz Bies, laureat m.in. ubiegłorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego, natomiast skrecze do całości dorzucił DJ West.

Nowej odsłonie odsłonie krążka „REnesans” będzie towarzyszył wyjątkowy teledysk, za którego realizację odpowiada grupa 9LITER FILMY. Produkcja wideoklipu nie bez przyczyny odbyła się w Mikołowie. Stąd pochodzi bowiem większość artystów, którzy przyczynili się do powstania „Dilera liter”.

Pod tym adresem można jeszcze zamawiać preorder piątego wspólnego albumu Rahima i Fokusa. Do regularnej sprzedaży płyta trafi za kilka tygodni.

fot. Magdalena Salbert

Polecane

Share This