Kolejny kandydat na prezydenta wykorzystuje #HOT16CHALLENEGE2

Czy ktoś by pomyślał, że #HOT16CHALLENGE2 stanie się częścią kampanii prezydenckiej???


2020.05.15

opublikował:

Kolejny kandydat na prezydenta wykorzystuje #HOT16CHALLENEGE2

Szczerość kolejnego polityka biorącego udział w #HOT16CHALLENGE2 możemy zmierzyć tym, że nie rapuje on w swoim filmie (to akurat dobrze), ale też nie recytuje żadnego tekstu, czyli praktycznie nie robi niczego co powinno się robić biorąc udział w tym wyzwaniu.

Władysław Kosiniak – Kamysz w swoim filmiku mówi o ustawach, które zgłosił, czyli w sposób jawny wykorzystując hasztag HOT16, prowadzi kampanię wyborczą. Co więcej nominuje on Jarosława Kaczyńskiego do tego, żeby przyjął zgłoszone przez siebie ustawy. Na szczęście, na końcu filmu pada zachęta do zasilenia zbiórki na siepomaga, ale umówmy się, że niesmak pozostaje.

„Kochani, o akcji #Hot16Challenge2 – za sprawą genialnych występów, ale i tych mniej udanych 😉 – już pewnie wszyscy słyszeliście. Jestem i ja 🙋🏻‍♂️ Dzięki serdeczne Sierżant Bagieta za nominację 🤝 Być może trochę nietypowo i mniej muzycznie, ale cel jest szczytny. Sprawdźcie sami 👇 Na koniec najważniejsze: link do całej akcji poniżej. Wiecie najlepiej co z nim zrobić 😉 Pomagamy 💪” – napisał na swoim FB poseł.

Polecane

Share This