Kolejny podopieczny Szpaka Młodym Wilkiem


2021.03.02

opublikował:

Kolejny podopieczny Szpaka Młodym Wilkiem

Chivas (‘98) – swoją obecność na scenie zaczął zaznaczać od produkcji bitów, kreując własne, unikalne brzmienie i dostarczając fundament pod hity White’a czy Blachy. Z czasem coraz odważniej zaczął prezentować się również za mikrofonem, a utwory takie jak “odkąd nauczyłem się (przeklinać)”, czy “Ssssmutno” sprawiły, że zaczęły interesować się nim duże labele, czego efekt jest jego dołączenie do ekipy GUGU Szpaka, gdzie wyda swój nadchodzący krążek. Muzyka Chivasa to połączenie rockowych (a wręcz metalowych) inspiracji z trapowym sznytem, duża ekspresja i wyrazistość. Ciężko zamknąć go w jakiekolwiek gatunkowe ramki, a każdy kolejny singiel potrafi zaskakiwać.

Totalny unikat i perfekcjonista. Jako osoba, której bliżej jako słuchaczowi do metalu, niż rapu, przemyca w swojej twórczości kompozycje niekonwencjonalne i nieoczywiste. Do jego zalet należą przepotężne emocje wyrażane w utworach, czy kombinacje z flow, często wchodzące w krzyk – to wszystko sprawia, że obok twórczości rapera i producenta z Łodzi ciężko jest przejść obojętnie.

Chivas jest bezpośrednio przed premierą debiutanckiego krążka, który pojawi się nakładem GUGU już w pierwszej połowie 2021. Dotychczasowe single prezentują potężną przekrojowość jego twórczości, a my nie możemy się doczekać całości. Drugi reprezentant labelu Szpaka w  tegorocznej edycji Młodych Wilków.

Wcześniej do akcji dołączyli rip scotty, Kara i Floral Bugs.

Polecane

Share This