Kolejny singiel My Chemical Romance


2010.11.22

opublikował:

Kolejny singiel My Chemical Romance

Do piosenki powstał już teledysk, wyreżyeserowany przez wokalistę Gerarda Waya oraz P.R. Browna:

Jest on kontynuacją kontynacją historii znanej z pierwszego singla, „Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)”:

Obydwa nagrania promują nowy krążek MCR, „Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys”, którego premierą wyznaczono na dziś, 22 listopada. Z całym materiałem można zapoznać się za pośrednictwem serwisu YouTube:Podczas sesji nagraniowych zespół odrzucił około dwadzieścia osiem piosenek.

– Czuliśmy się zniszczeni. To zniszczenie nie funkcjonowało między nami – wynikło z tego, iż koncertowaliśmy zbyt długo, byliśmy przepracowani, prześwietleni – powiedział wokalista Gerard Way w rozmowie z BBC. – Nie dysponowaliśmy nawet pozorami prawdziwego życia. Gitarzysta Frank był jedynym gościem, który miał dom, a mimo to nigdy wcześniej go nie widział. Pozostali członkowie, w tym ja, nie mieliśmy domów.

– Pierwotny materiał na nową płytę rozminął się z naszymi oczekiwaniami. Mieliśmy ambicje, by być kreatywnymi, wolnymi, rock-and-rollowymi artystami. Muzyka, którą wówczas nagraliśmy, była po prostu nudna – dodał wokalista.

Z kolei na łamach „NME” Way zaznaczył, iż zbliżające się dzieło może być ostatnim nagranym pod szyldem My Chem:

– To może być nasza ostatnia wielka przygoda – ujawnił Way. – Dlatego też nagraliśmy ten krążek od nowa, dlatego też wydaliśmy na niego tyle pieniędzy, dlatego też wydamy ich jeszcze więcej.

File:MCR Dange Days Front.jpg

Tracklista:

`Look Alive, Sunshine`

`Na Na Na`

`Sing`

`Planetary (Go!)`

`The Only Hope For Me Is You`

`Jet-Star And The Kobra Kid / Traffic Report`

`Party Poison`

`Save Yourself, I`ll Hold Them Back`

`The Scarecrow Blues`

`Anytime You Want`

`Destroyah`

`The Kids From Yesterday`

`Goodnite Dr Death`

`Vampire Money`

Z okazji premiery płyty My Chemical Romance zagrają w Los Angeles koncert w nocy z 22 na 23 listopada (naszego czasu). Transmisja na MTV.pl.

 

Polecane

Share This