Komplet wykonawców na trasie koncertowej Mam Talent


2009.11.30

opublikował:

Komplet wykonawców na trasie koncertowej Mam Talent

Pierwszy koncert 8 grudnia 2009r w Hali Globus w Lublinie, a my znamy już pełną listę Artystów występujących podczas koncertów w 4 miastach Polski.

W minioną sobotę decyzją widzów i jury wyłoniona została ostatnia dwójka finalistów: Alexander Martinez i Marcin Wyrostek Tym samym poznaliśmy już wszystkich Wykonawców Trasy Koncertowej Mam Talent. Jadzię i Dominikę, Kaczorexa, Patenciarza i Braci Legun, Jessikę Merstein, Kony’ego, Annę Teliczan, Kruka i Blachę, Alexandra Martineza i Marcina Wyrostka oraz gości specjalnych: Klaudię Kulawik, Paulinę Lendę i Ssnake’a będziemy mogli zobaczyć na 4 koncertach w pierwszej połowie grudnia. Podczas półtoragodzinnych występów zaprezentują nam nie tylko własne show ale także „wykonania specjalne” – niespodzianki przygotowywane tylko i wyłącznie na Trasę Koncertową Mam Talent.

Poniżej przybliżamy Wam sylwetki wszystkich uczestników trasy koncertowej Mam Talent:

Alexander Martinez – wokalista z Filipin o niezwykłej wprost wrażliwości i zniewalającym głosie, marzy o wydaniu własnej płyty. Od 12 lat mieszka w Polsce i jest z nią mocno związany. Swój występ zadedykował żonie – Polce i córeczce. Jego wersja „Time to say goodbye” A. Bocellego urzekła zarówno jury jak i widzów. Kuba Wojewódzki skomentował występ Alexandra stwierdzeniem „jeśli Bóg istnieje – to teraz płacze…”

Marcin Wyrostek – akordeonista, gra odkąd skończył 4 lata. Jest absolwentem Akademii Muzyczną w Katowicach, obecnie wykładowca tej Akademii. Oprócz tego, że – jak powiedziała Agnieszka Chylińska – opanował sztukę gry na tak trudnym instrumencie ma także nieprawdopodobną charyzmę. Nie tylko jury było pod wrażeniem fragmentu „Toccaty i Fugi D-Moll” J.S.Bacha zagranej przez Marcina, awans do finału zapewniły mu przede wszystkim głosy widzów.

Anna Teliczan – 19-latka z Ostródy, właśnie zaczęła studia dziennikarskie w Olsztynie. Zaczęła śpiewać w liceum, jest samoukiem. W sobotnim programie zaśpiewała balladę z repertuaru Boba Dylana, która zdaniem Kuby Wojewódzkiego nie była utworem dla Anny. Agnieszka Chylińska zaś stwierdziła, że wyłącznie od Anny zależy, co zrobi z tak fantastycznym głosem. O tym czy było warto zdecydowali widzowie, bo to dzięki ich głosom jako pierwsza zakwalifikowała się do finału!

Kruk i Blacha – To duet tancerzy i beatboxerów. Wspólnie tańczą od 1993 roku, prowadzą szkołę tańca i sędziują na zawodach tanecznych. Podczas sobotniego występu w półfinale zaprezentowali swoje najnowsze show. „Trudno was zdefiniować, ale to bardzo intrygujące. Podobało mi się” – mówił Kuba Wojewódzki. „Jestem pod wielkim wrażeniem i chylę głowę za pracę jaką włożyliście” – chwaliła Małgorzata Foremniak. „Duży talent, zero blazy” – dodała na koniec Agnieszka Chylińska.

Jessica Merstein – cygańska wokalistka o nieprawdopodobnej sile głosu, wytrwała i pewna siebie oraz swoich możliwości, co pokazała zarówno w eliminacjach jak i samym półfinale. Od ośmiu lat mieszka w Polsce. Gra, śpiewa i tańczy w rodzinnym zespole Vanessa i Sorba. Ludzi wokół siebie zaraża radością i optymizmem.

Konrad Czarkowski– Kony – pierwszy w Polsce lalkarz komercyjny. Pracował jako dziennikarz, rysownik i model. Obdarzony niespotykanym poczuciem humoru i dystansem do otaczającego świata. Jim Henson twórca Muppetów powiedział ” Chcę żyć tak, aby zostawić po sobie trochę lepszy świat” – I pod tą dewizą podpisuje się również Kony.

Michał Kaczorowski– Kaczorex – tegoroczny mistrz Polski w poppingu. Przez Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak zwany „superfacetem”. Za najważniejsze w tańcu uważa: osobowość, kreatywność i przede wszystkim wiedzę. Dzięki tym cechom, pomimo młodego wieku jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów.

Jadwiga Peszko i Dominika Drewniak – niezwykły duet akrobatyczny. Zwyciężczynie pierwszego półfinału drugiej edycji show MAM TALENT. Dziewczynki trenują razem od 9 miesięcy a w ich występach widać pasję, fascynację i miłość do sportu. Układy, które prezentują wydają się być na granicy ludzkich możliwości. Kuba Wojewódzki powiedział, że ich sprawność jest „nieziemska”.

Marcel i Nikodem Legunowie – bliźniacy, którzy śpiewają od 3 roku życia, na swoim koncie mają występ przed G.W Bushem. Kontratenorowie w ostatnią sobotę beazpelacyjnie pokonali konkurencję zapierającym dech w piersiach wykonaniem utworu „Lacrimosa” Zbigniewa Preisnera.

Marcin Marczewski – Patenciarz – pantomimą interesuje się od dziecka, a inspirację czerpie ze starych filmów i teledysków Michaela Jacksona. Od dziesięciu lat zdobywa serca publiczności w całej Europie. Jego fenomenalne show porwało Jury, którzy przebijali się komplementami.

Kuba Wojewódzki nazwał go „absolutnie Chaplinowską postacią”. „Jesteś niezwykły !”. – mówił Kuba Wojewódzki.

Dwunastoletnia Klaudia Kulawik w ubiegłorocznej edycji programu MAM TALENT zajęła drugie miejsce. Klaudia przy każdym swoim występie otrzymywała owacje na stojąco włączając wykonanie castingowe, gdzie zaprezentowała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. W finale programu przepięknie zaśpiewała „Jaskółkę uwięzioną” Stana Borysa – wzruszona publiczność nie kryła zachwytu. Obejrzenie występu Klaudii na żywo zapewne będzie nie lada przeżyciem!

Paulina Lenda bezspornie podbiła serca publiczności ubiegłorocznej edycji MAM TALENT co zapewniło jej miejsce w ścisłym finale. Ma na swoim koncie zwycięstwa w kilku ogólnopolskich festiwalach i przeglądach piosenki. Utwory w jej wykonaniu znalazły się na płytach „RubikOne” i „Cafe Fogg 2”, wystąpiła również gościnnie na najnowszym albumie Macieja Maleńczuka. Jest autorką części tekstów na debiutanckim krążku zespołu Volver „10 historii o miłości”.

Ssnake (Piotr Wąsik) – absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Wykorzystując swoją zwinność, plastykę i gibkość ciała stworzył oryginalny, jedyny w swoim rodzaju pokaz, budzący podziw, niedowierzanie, a niekiedy nawet przerażenie. Jest pierwszym artystą w historii polskiego cyrku wykonującym takiego rodzaju akrobacje. Podczas ubiegłorocznej edycji MAM TALENT znalazł się wśród trójki laureatów. Agnieszka Chylińska nazwała go „Czarodziejem”!

MAM TALENT TRASA KONCERTOWA to nowa, jeszcze atrakcyjniejsza odsłona programu telewizyjnego. Teraz widzowie będą mieli szansę uczestniczyć w spektaklach, ukazujących na żywo największe talenty finalistów dwóch edycji MAM TALENT. Nowa jakość programu MAM TALENT w postaci trasy koncertowej ma na celu wsparcie promocyjne najbardziej utalentowanych uczestników programu. Każdy koncert będzie spektakularnym widowiskiem dla całych rodzin. Poprowadzi je Marcin Prokop, reżyserem zaś jest Wojciech Iwański.

Kalendarium koncertów:

8 grudnia – LUBLIN, Hala GLOBUS

9 grudnia – POZNAŃ, Hala ARENA

10 grudnia – WROCŁAW, Hala STULECIA

13 grudnia – WARSZAWA, Hala TORWAR

Bilety na koncerty można kupić za pośrednictwem:

www.biletyna.pl

www.eventim.pl

www.ticketonline.pl

www.ebilet.pl

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:

Salony EMPIK

Polecane

Share This