Koncert AC/DC już dziś


2010.05.27

opublikował:

Koncert AC/DC już dziś

Live Nation informuje, że we współpracy z AC/DC przygotowano specjalną akcję, mającą na celu pomoc wszystkim, którzy ucierpieli na skutek powodzi.

Zespół AC/DC jest poruszony sytuacją, jaka ma miejsce w Polsce i postanowił przyłączyć się do akcji. – czytamy w komunikacie – Wspólnie postanowiliśmy przeznaczyć na aukcję gitarę podpisaną przez zespół, z której dochód, za pośrednictwem i pomocą Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, zostanie przekazany powodzianom.I to nie wszystko. Dzięki telebimom rozstawionym na terenie koncertu będziemy mogli emitować spot z numerem, na który publiczność zgromadzona w oczekiwaniu na występ AC/DC, będzie mogła wysyłać SMSy. Dochód z nich w całości zostanie przekazany poprzez Fundację TVN „Nie jesteś sam” na rzecz pomocy tym, których dotknęła powódź. Koszt SMS-a to 2,44 zł brutto.

 

Zapraszamy wszystkcih sympatyków AC/DC zgromadzonych na Lotnisko Bemowo do wsparcia tej inicjatywy. 

Na Lotnisku trwają właśnie prace związane z budową sceny, na której już dziś wystąpi legendarna grupa AC/DC. Na ten koncert polscy fani musieli czekać blisko 20 lat. Ze sceny zabrzmią największe hity tej światowej sławy kapeli.

 

Scena, na której w Warszawie wystąpią bracia Young, ma wielkość 75 na 15 metrów. Jest budowana przez około 60 osób, a prace nad jej wzniesieniem trwały ponad 3 dni. Sprzęt potrzebny do postawienia sceny oraz jej elementy zostały przywiezione z Włoch przez 14 tirów. Nagłośnienie, które użyte będzie w trakcie koncertu, ma moc 250 000 watt.

Przed grupą AC/DC na scenie zobaczyć będzie można rodzimą gwiazdę – zespół Dżem.

Bilety na koncert AC/DC w cenach 170 zł oraz 310 zł będzie można jeszcze kupić w kasie znajdującej się obok wejścia na teren koncertu (od ul. Powstańców Śląskich). 

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu i akcji pomocy powodzianom dostępne są na stronie LiveNation.pl.

Szczegółowa relacja i galeria zdjęć z koncertu już jutro na łamach CGM.pl.

Tagi


Polecane

Share This