Koncert alt-J przełożony. Znamy nowy termin


2020.07.02

opublikował:

Koncert alt-J przełożony. Znamy nowy termin

fot. mat. pras.

Zaplanowany pierwotnie na 17 lipca 2020 warszawski koncert alt-J z wiadomych przyczyn nie dojdzie do skutku. Organizatorzy, agencja Charm Music, właśnie poinformowali, że impreza zostaje przeniesiona na 18 lipca 2021. Lokalizacja się nie zmienia – alt-J przyjadą do warszawskiej hali Expo XXI. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

Od debiutanckiego krążka „An Awesome Wave”, nagrodzonego prestiżową Mercury Prize, minęło 7 lat. Przez ten czas muzycy z alt-J zdążyli wypuścić na rynek kolejne dwa długogrające albumy: nominowany do nagrody Grammy „This Is All Yours” i nominowany do Mercury Prize „Relaxer” oraz remix album „Reduxer” z gościnnym udziałem takich artystów jak Pusha T czy Danny Brown.

Twórczość grupy alt-J to ciekawa mieszanka muzyki elektronicznej, brit popu i rocka. Jak podkreśla sam zespół – ich muzyki nie da się zaklasyfikować do jednego gatunku. Swoje charakterystyczne brzmienie zespół w dużej mierze zawdzięcza wokalowi Jo Newmana, który wsparty syntezatorowym brzmieniem i chórkami Gusa Unger-Hamiltona oraz energetyczną perkusją Thoma Greena, tworzy niepowtarzalny styl alt-J.

Brytyjski indie rockowy zespół alt-J wystąpi w warszawskiej hali Expo XXI 18 lipca 2021 roku. Trio powraca do Warszawy ze swoimi największymi hitami: „Breezeblocks” czy „Left Hand Free” oraz materiałem z albumu „Reduxer”.

Tagi


Polecane


Share This