Koncert dla Stopy 2 – 19 czerwca w Stodole

Przyjaciele i Artyści pamiętają i pomagają


2012.06.16

opublikował:

Koncert dla Stopy 2 – 19 czerwca w Stodole

To już rok minął od dnia, kiedy pożegnaliśmy naszego wspaniałego przyjaciela Piotra „Stopę” Żyżelewicza, legendę polskiej sceny rockowej, członka zespołów m.in. Voo Voo, Armia, Izrael, Moskwa, 2TM2,3 i wielu innych. Rok temu odbył się koncert DLA STOPY, z którego całkowity dochód przekazany został Rodzinie Piotrka. Pragniemy podziękować licznie przybyłej publiczności. Tylko dzięki Państwu pomoc ta przybiera wymierny kształt. W koncercie Dla Stopy wzięli udział wspaniali Artyści, których Stopa spotkał w czasie swojej muzycznej drogi, ale także i Ci, którzy po prostu go znali i niezwykle cenili.

Podobnie jak przed rokiem, Artyści postanowili spotkać się aby złożyć STOPIE hołd i wspólnie wykonać koncert poświęcony jego pamięci. Koncert odbędzie się 19.06.2012 (poniedziałek) Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa. Wstęp od godz. 18.30.

Poniżej pierwsi potwierdzeni Artyści, którzy wezmą udział w koncercie DLA STOPY #2. O kolejnych zespołach będziemy informować na bieżąco: Luxtorpeda, T.Love, Raz Dwa Trzy, Voo Voo (gościnnie Anna Maria Jopek), Izrael, Mumio, Maleo Reggae Rockers, Vavamuffin, Deriglasoff, Karinmski Club.

Mamy nadzieję że Koncert DLA STOPY w takiej formule będzie odbywał się co roku, i że choć Stopy z nami nie ma, pamięć o tym fenomenalnym muzyku, wspaniałym człowieku będzie wiecznie żywa, a Rodzina Piotra – żona Kasia oraz dzieci Aniela, Franek i Zosia – będą mogli na nas zawsze liczyć.

Organizator Koncertu: Agencja Koncertowa ART 2 MUSIC – Paweł Walicki

Przypominamy także numer konta w Polskiej Fundacji Muzycznej, pod którym można dokonywać wpłat na rzecz Rodziny Piotra: STOPA – 31 1440 1101 0000 0000 0492 7362 w Nordea Bank S.A. I Oddział Warszawa.

Na konto od roku nieustająco wpływają środki, za które w imieniu Kasi i dzieci Piotra serdecznie dziękujemy! To dla nich bardzo duża pomoc.


19.06.2012 (poniedziałek) Klub STODOŁA

Warszawa, ul. Batorego 10, Wstęp od godz. 18.30.

KUP BILET:


Polecane