Koncert „Dla Stopy”


2011.05.24

opublikował:

Koncert „Dla Stopy”

Koncert Voo Voo, Kim Nowak i Abradaba zaplanowany był już od kilku miesięcy. W związku z zaistniałymi okolicznościami, koncert odbędzie się zyskując charytatywny charakter. Całkowity dochód z występów zostanie przekazany na rzecz Rodziny  Piotra „Stopy” Żyżelewicza, który zmarł 12 maja br. w warszawskim szpitalu po komplikacjach związanych z przebytym w kwietniu wylewie.

Piotr „Stopa” Żyżelewicz był perkusistą m.in.: takich zespołów jak Voo Voo, Armia, Izrael czy 2Tm2,3.

Koncert „Dla Stopy” odbędzie się 16 czerwca w klubie Stodoła. W koncercie weźmie udział wiele zespołów i wielu Artystów związanych ze Stopą w czasie jego muzycznej drogi. Koncert potrwa około 3-4 godzin. Szczegółowe informacje o zespołach, które zagrają „Dla STOPY” podamy wkrótce, jednak już dziś wiadomo, że wśród nich nie zabraknie takich wykonawców i formacji jak:

Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy

Robert Brylewski

Maleo Reggae Rockers

Kabaret Mumio

Kim Nowak

Abradab

Mamadou

oraz oczywiście Wojciech Waglewski i Voo Voo.

Lista wykonawców jest jeszcze otwarta.

Cena biletu: przedsprzedaż: 55 PLN, w dniu koncertu: 65 PLN

Punkty sprzedaży biletów: Kasa klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22 825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-14:00) oraz Sklepy Media Markt i Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju.

Polecane

Share This