Koncert Game`a odroczony


2014.03.12

opublikował:

Koncert Game`a odroczony

Organizatorzy polskiego koncertu Game`a (oraz inni europejscy promotorzy) nie mają szczęścia, raper zdecydował się ponownie przełożyć część koncertu.

Oto informacja, którą otrzymaliśmy od organizatorów:

{reklama-sklep}

Druga część trasy koncertowej The Game Blood Money UK / European Tour została odroczona! Raper podczas trzynastu koncertów w UK, wielokrotnie tracił głos o czym informował na swoim Instagramie i Twitterze, ostatecznie z przyczyn osobistych, zdecydował się odroczyć drugą część trasy składającej się z sześciu koncertów w Europie tj. Paryż, Genewa, Monako, Amsterdam, Sofia, Warszawa na późniejszy termin.

Prosimy zachować zakupione bilety, nie stracą ważności. Zapewniamy, że The Game wróci na trasę i koncert w Polsce odbędzie się w najbliższym dogodnym terminie. Szczegóły wkrótce.

W załączniku Instagram screen potwierdzający Blood Money tour UK / European. Pierwotnie otrzymaliśmy datę 13 marca (czwartek), którą jednak pzebookowaliśmy na 15 marca (sobota), tak aby każdy z was, mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nowa data również zostanie wyznaczona na weekend.

Blood Money Entertainment nawiązał współpracę z polskim dystrybutorem odzieży, której koncert jest nieodłącznym elementem, co jest równocześnie dodatkową gwarancją, że się odbędzie.

„We have decided to postpone the European dates. Comin back!” – informuje management Game`a.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, niestety nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację i decyzję artysty, możemy jedynie zapewnić, że po raz kolejny dopięliśmy wszystkich formalności, zapewniliśmy najlepsze warunki, zaangażowaliśmy wielu ludzi, firm i instytucji, pracowaliśmy dniami i nocami i pod żadnym pozorem nie zamierzamy się wycofywać. To jeszcze nie koniec gry!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres info@big-idea.eu

{reklama-hh}

Tagi


Polecane

Share This