Koncert Gossip wyprzedany


2009.11.17

opublikował:

Koncert Gossip wyprzedany

Koncert Gossip (21.11 Palladium w Warszawie) został wyprzedany! Przed sobotnim koncertem nie będzie już prowadzona sprzedaż wejściówek. Potwierdziła się tym samym niezwykła popularność Beth Ditto i jej zespołu w naszym kraju.

Sobotni koncert będzie promował świetną płytę „Music For Men” już teraz uznawaną przez branżowe media za jeden z albumów roku. Krążek wyprodukował legendarny Rick Rubin znany ze współpracy z takimi artystami jak Beastie Boys, Metallica czy Johnny Cash.

Muzyka Gossip określana jest jako mieszanka soul, gospel, rocka, funk, disco, punk, pasji i rebelii. Po raz pierwszy świat usłyszał o nich w 2006 roku za sprawą świetnego albumu „Standing in the Way of Control” – wtedy też uwagę mediów skupiła na sobie Beth. Oprócz charakterystycznego, wyzwolonego wizerunku zakochano się także w jej wokalu – porównywanym do Janis Joplin, Arethy Franklin czy Tiny Turner, a także muzyce, jaką wykonuje ze swoim zespołem. Album „Music For Men” promuje singiel „Heavy Cross”. Ostatnie lata zespół spędził w trasie, koncertując w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Japonii. Ich występy na żywo wszędzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, dzięki nim Gossip zyskali opinię jednej z najlepszych grup koncertowych świata. Brytyjski magazyn NME określił ich jako „Najlepszy punk-rockowo-dyskotekowo-soulowy zespół na tej planecie. Przy nich można bawić się tak, jakby nie było jutra.”

W roli supportu pojawi się formacja Ssion.

Tagi


Polecane

Share This