Koncert Masta Ace`a już w niedzielę

Raper wystąpi we Wrocławiu.


2013.09.16

opublikował:

Koncert Masta Ace`a już w niedzielę

Już 22 września we wrocławskim klubie Alibi zagra legenda nowojorskiego rapu, reprezentant Juice Crew i supergrupy eMC – Masta Ace. Raper, którego miłośnikom czarnej muzyki przedstawiać nie trzeba. Gracz, mający na swoim koncie osiem albumów nagranych solo i we współpracy z takimi postaciami jak MF Doom czy Ed OG.

Masta Ace, na scenie od drugiej połowy lat osiemdziesiątych, jako jeden z nielicznych artystów czasów złotej ery, potrafił nagrać w ostatnim dziesięcioleciu płyty, które również uznawane są za klasyczne. Podczas występu we Wrocławiu nie zabraknie na pewno starych kawałków jak Born To Roll, Beautiful, Bklyn Masala, a także z nowszych produkcji jak Little Young, Nostalgia czy I Dit It.

{reklama-hh}

Bardzo istotną informacją jest również fakt, iż do Wrocławia wraz z „Masterem” zawita jeden z najbardziej uznawanych producentów hip-hopowych na świecie – Marco Polo.

Przed artystami wieczoru, po raz pierwszy w pełnym składzie zagra zespół Rap Addix (Junes, Laikike1, Jeżozwierz, Kidd, Soulpete)  – będzie to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć wszystkich w komplecie, a co ważniejsze usłyszeć na żywo Laika. Na scenie pojawi się również duet Lepszych Żbików, a mianowicie Zetenwupe, który współtworzą Hade i M.A.D.A. Pojawi się również raper Zioło aka Zioło Zioło, co ma parę bluz, ale kurtek też sporo. Będą także The Spontanz, którzy podczas tego wieczoru wystąpią z live bandem. Imprezę rozgrzeje DJ HWR, a na dokładkę sporo oldschoolowego rapu w wykonaniu kolektywu Luciddreamz/Stonedhigh.

Line-up:

Masta Ace & Marco Polo

RapAdix (Junes, Laikike1, Jeżozwierz, Kidd, Soulpete)

Zetenwupe

Zioło

The Spontanz Live Band

Luciddreamz/Stonedhigh

DJ HWR

Data: 22.09.2013

Miejsce: Wrocław, klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )

Czas: start godz. 19:00

35 PLN – druga pula (pierwsza pula wyprzedana)

45 PLN – trzecia pula / w dniu koncertu

Przedsprzedaż internetowa: [email protected]

Nie prowadzimy rezerwacji – jedynie przedsprzedaż. W mailu prosimy podawać imię i nazwisko oraz ilość biletów. Po otrzymaniu od Was wiadomości, wyślemy maila zwrotnego z danymi oraz nrumerem konta, na które należy wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy potwierdzenie. Bilety będą czekać na Was `na bramce` w dniu koncertu – czytamy w informacji otrzymanej od organizatorów.

Przedsprzedaż w punktach sprzedaży:

Klub Alibi – Wrocław, Grunwaldzka 67

SkateShop Fireline – Wrocław, D.H. Fenix, 5 piętro

Polska Marka SkateShop – Wrocław, Sokolnicza 7/17

Fresh Skateshop – Świdnica, ul.Pułaskiego 21/Wrocław ul. Widok6

Polecane