Koncert Pezeta trafił na HBO Go, ale w ocenzurowanej wersji


2020.07.30

opublikował:

Koncert Pezeta trafił na HBO Go, ale w ocenzurowanej wersji

fot. Piotr Jakubowski

Zgodnie z zapowiedzią na HBO Go trafił dziś zapis grudniowego koncertu promującego „Muzykę współczesną” Pezeta. Głośny występ odbił się szerokim echem, zbierając praktycznie same dobre opinie od widzów i dziennikarzy. Jedynym zgrzytem był niefortunny występ Zdechłego Osy, który pojawił się na scenie, by wykonać swoją zwrotkę z „Gorzkiej wody”. Wrocławianin nie wspomina tego koncertu najlepiej, ponieważ ochrona musiała interweniować po tym, jak postanowił zeskoczyć ze sceny. Artysta nie był trzeźwy, nawijał zwrotkę z ekranu telefonu i generalnie jego występ nie został odebrany zbyt dobrze.

Sprawdź też: Ochrona wyrzuciła Zdechłego Osę z koncertu Pezeta. Zobaczie nagranie z jego występu

W obronie Zdechłego Osy stawał sam Pezet, mówiąc, że młody wrocławianin wniósł element punk rocka do całego wydarzenia. Mimo to w oficjalnej wersji zapisu koncertu z grudnia nie zobaczymy autora „Zakochałem się w twojej matce”. Po zwrotce Jana-rapowanie z remiksu „Gorzkiej wody” na scenę wchodzi Paluch, nawijając swoje wersy.

Sprawdź też: Pezet komentuje zachowanie Zdechłego Osy na koncercie na Torwarze

Film z koncertu promującego „Muzykę współczesną” znajdziecie tutaj. 15 sierpnia materiał zostanie wyświetlony na antenie HBO.

Polecane

Share This