Koncert SLU z Płytą „Na Legalu?”


2009.11.26

opublikował:

Koncert SLU z Płytą „Na Legalu?”

Jeśli stęskniliście się za starym brzmieniem z pod znaku SLU to już 19.12 br w poznańskim klubie Eskulap. Peja wraz z DJ. Decksem zagrają jedyny w tym roku ekskluzywny koncert na który już dzisiaj chcieliśmy wszystkich zaprosić. Co zaskakujące SLU nie zagrają typowej „przekrojówki” działalności. Zamiast tego wybrali legendarny sprawdzony repertuar z płyty „Na legalu?”.

SLU chcieli w ten sposób stworzyć okazję by po latach wręczyć sobie przyznane przez ZPAV złote i platynowe płyty za sprzedaż ponad 35 tyś albumu „Na legalu?” oraz za sprzedaż ponad 70 tyś płyty „Na legalu plus”. Odpowiedzialny za zespół w tamtych czasach wydawca w osobie Arkadiusza Delisia (T-1 Teraz) niestety pokpił sprawę i takowych krążków swym podopiecznym nie wręczył.

Przy okazji koncertu zespół myśli o wznowieniu w niedalekiej przyszłości płyt z katalogu T-1 i Camey Records, które od dłuższego czasu nie są dostępne na rynku. SLU planują również dużą trasę, nie pozostają bowiem głusi na prośby fanów skandujących na solowych koncertach Peji nazwy SLU. Początkiem wspólnego grania będzie zatem grudniowy koncert a cała reszta to już tylko kwestia czasu.

„Myślę, że duża trasa SLU jest bardzo dobrym wprowadzeniem przed nową płytą, którą zamierzamy nagrać z Darkiem w przyszłym roku” mówi Peja. „Skandowanie „Piętnastak” na każdym koncercie przez fanów SLU gdzie grywam płyty solowe doprowadza mnie nieraz do rozpaczy, ale w końcu fani Peji to fani SLU czy to solo czy z Decksem” śmieje się Rychu. „Nie wiedzieć czemu nie pojechaliśmy na wspólną trasę z set listą poznańskiego koncertu upamiętniającego 15 lat działalności grupy. Możliwe, że w tym momencie wynagrodzimy to zarówno sobie jak i naszym fanom dodaje Decks.

Klub Eskulap / Poznań

Otwarty od godziny 20:00

Od 21:00 do 22:00 Wódka i piwo na ich koszt 🙂

Koncert 23:00

Za Gramofonami Dj Decks, Dj Story

Bilety cena : Przedsprzedaż 25 zł w dniu koncertu 30 zł

Informacja o miejscach sprzedaży biletów już wkrótce

Polecane

Share This